Facebook

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Bieganie nie tylko dla żółtodziobów (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Bill Rodgers, Scott Douglas
Okładka książki/ebooka Bieganie nie tylko dla żółtodziobów

Okładka książki Bieganie nie tylko dla żółtodziobów

Okładka książki Bieganie nie tylko dla żółtodziobów

Okładka książki Bieganie nie tylko dla żółtodziobów

Wydawnictwo:
Dom Wydawniczy REBIS
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
376
Druk:
oprawa miękka

Bezcenny przewodnik dający podstawową wiedzę jak przygotować plan treningu. Odkryj radość i zdrowotne korzyści płynące z biegania! Biegaj z najlepszymi! Na pewno wiesz, że bieganie to znakomity sposób na ucieczkę przed chorobami, poprawę kondycji i samopoczucia. Ta wypełniona wskazówkami i technicznymi opisami książka oferuje ci: - porady dotyczące ułożenia idealnego programu treningowego, odpowiedniego do twojego wieku i poziomu sprawności fizycznej, - szczegółowy opis potrzebnej do biegania odzieży sportowej, butów oraz przydatnych gadżetów, - zalecenia, jak wybrać odpowiednią porę dnia i miejsce, w którym warto biegać, by robić to bezpiecznie, - wskazania dotyczące wyznaczania celów, utrzymywania motywacji oraz biegania w grupie, - ćwiczenia pomagające uniknąć kontuzji oraz sugestie, jak sobie radzić z urazami, przydatne, jeśli nie chcesz rezygnować z treningów, - informacje na temat organizowanych biegów, między innymi rady dotyczące określania dystansu i opracowywania treningów przed zawodami.

Bill Rodgers - trzydzieści lat po ostatnim zwycięstwie w maratonie bostońskim pozostaje najsławniejszym biegaczem w Stanach Zjednoczonych. Jako jedyny wygrał czterokrotnie zarówno maraton bostoński, jak i nowojorski. W dwóch ze swoich bostońskich triumfów (1975 i 1979) ustanowił rekord USA w danym dystansie. Rekordy USA na odległości 25 i 30 kilometrów wciąż należą do niego. Brał udział w maratonach w Republice Południowej Afryki, Europie, Azji i Australii. Pod koniec lat siedemdziesiątych trzy razy został okrzyknięty najlepszym maratończykiem roku. Uczestniczył również w igrzyskach olimpijskich w 1976 roku.

Scott Douglas to były redaktor prowadzący czasopisma Running Times, współpracujący przy wielu publikacjach na temat biegania. Sam również biega. Odwiedź nas na stronie idiotsguides.com

Zamknij

Wybierz metodę płatności