Formularz Rejestracyjny:

Jeśli chcesz zrobić zakupy w Podróżniczej Księgarni Internetowej, nie musisz się rejestrować.

Wypełnienie tego formularza daje Ci jednak określone przywileje

  • możesz korzystać z promocji i rabatów na wybrane tytuły;
  • możesz zbierać punkty za każdy zakup i wymieniać je na nagrody
  • możesz śledzić historię swoich zamówień.

Dane Osobowe:

Logowanie w księgarni:

Bezdrożówka. Klub Ludzi Ciekawych

Dokonując rejestracji w Podróżniczej Księgarni Internetowej, zostajesz członkiem Klubu Bezdrożnika. O tym, co dzięki temu zyskujesz, dowiesz się tutaj: http://klub.bezdroza.pl/

Regulamin, Newsletter:

Zaznacz wszystko

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu internetowego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, przez Helion.pl Sp. z o.o., ul. Kościuszki 1c, 44-100 Gliwice, w celu założenia konta Użytkownika i realizacje zamówień (jako zarejestrowany użytkownik). Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. ochronie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu, poprawiania danych, zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej dla celów marketingowych przez Helion.pl Sp. z o.o., ul. Kościuszki 1c, 44-100 Gliwice, oraz podmioty powiązane w tym HELION SA z siedzibą w Gliwicach ul. Kościuszki 1c. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu i poprawiania danych. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. ochronie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu, poprawiania danych, zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

Chcę otrzymywać e-mailem informacje o zniżkach, promocjach oraz nowościach wydawniczych. W tym celu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej w celu przekazywania ofert marketingowych przez Helion.pl Sp. z o.o., ul. Kościuszki 1c, 44-100 Gliwice, oraz podmioty powiązane w tym HELION SA z siedzibą w Gliwicach. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. ochronie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu, poprawiania danych, zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

Dowiedz się więcej na temat Informatora Podróżniczego bezdroza.pl