Narciarstwo, czyli jak poprawić technikę i przygotować się fizycznie do sezonu (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki Narciarstwo, czyli jak poprawić technikę i przygotować się fizycznie do sezonu
Okładka książki Narciarstwo, czyli jak poprawić technikę i przygotować się fizycznie do sezonu

Tył okładki książki Narciarstwo, czyli jak poprawić technikę i przygotować się fizycznie do sezonu

Wydawnictwo:
Landie
Wydawnictwo:
Landie
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
142
Druk:
oprawa miękka
3w1 w pakiecie:
     PDF
     ePub
     Mobi

Książka

39,90 zł

DODAJ DO Wysyłamy w 24h

eBook

31,99 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Książka „Narciarstwo czyli jak poprawić technikę i przygotować się fizycznie do sezonu”, to efekt współpracy doskonałych instruktorów, świetnych fotografów i zwykłych narciarzy, dla których została stworzona. Układ książki i ujęcie tematu powstały właśnie według wskazówek tych ostatnich. Większość z nas narciarzy-amatorów chciałaby jeździć lepiej, wielu z nas lubi douczać się na własna rękę. To czego potrzebujemy to przejrzysty, a jednocześnie ciekawie zredagowany podręcznik, który będzie do nas przemawiał obrazem i prostymi, logicznymi wskazówkami. Taka jest właśnie nasza książka.

Uczymy jazdy karwingowej, czyli jazdy w zgodzie z nartami i naszymi naturalnymi ruchami. Dzięki tej książce będziesz jeździć lepiej, bezpieczniej, a przede wszystkim będziesz czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy na nartach.

W książce zachwycą Cię zdjęcia sekwencji narciarskich i wspaniałe scenerie alpejskie. Jej zawartość pomoże Ci lepiej przygotować się do sezonu, poprawić technikę, ale także da Ci wskazówki dotyczące dojazdu w Alpy czy ubezpieczeń narciarskich.

Ta książka do doskonały prezent dla Twoich najbliższych albo też dla Ciebie samego. Nie przegap tej okazji do sprawienia komuś ogromnej przyjemności.
Selling bezdroza.pl

Zamknij

Wybierz metodę płatności