ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Pierwsza pomoc przedmedyczna. Outdoor - survival - wojna

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Pierwsza pomoc przedmedyczna. Outdoor - survival - wojna Paweł Frankowski, Adam Chałuda - okładka książki

Pierwsza pomoc przedmedyczna. Outdoor - survival - wojna Paweł Frankowski, Adam Chałuda - okładka książki

Pierwsza pomoc przedmedyczna. Outdoor - survival - wojna Paweł Frankowski, Adam Chałuda - okładka audiobooka MP3

Pierwsza pomoc przedmedyczna. Outdoor - survival - wojna Paweł Frankowski, Adam Chałuda - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Bezdroża
Ocena:
Druk:
oprawa miękka

Wypadki chodzą po ludziach. Naucz się ich ratować przed najgorszym

Urazy, obrażenia, zatrucia czy hipotermia to realne zagrożenia naszego zdrowia i życia. Choć nikomu tego nie życzymy, w pewnym momencie każdy z nas może stać się świadkiem lub uczestnikiem wypadku, katastrofy naturalnej lub budowlanej, przypadkowego postrzału, albo nawet działań wojennych. Zanim pojawią się odpowiednie służby, to na nas spoczywa obowiązek udzielenia pierwszej pomocy.

Paweł Frankowski i Adam Chałuda napisali tę książkę przede wszystkim z myślą o turystach, survivalowcach, preppersach, żołnierzach WOT, uczniach klas mundurowych, przyszłych ratownikach KPP i medycznych. Uwzględnili zarówno osoby działające w ramach służb cywilnych, jak i operujące na polu walki, dlatego też połączyli w poradniku medycynę cywilną z wojskową, opartą na wytycznych TCCC. Poradnik pozwala zdobyć wiedzę o zasadach udzielania bezpiecznej i skutecznej pierwszej pomocy przedmedycznej, improwizacji i leczenia, a także obala szkodliwe medyczne mity.

Zdobądź wiedzę, która ratuje życie!

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Paweł Frankowski - z wykształcenia prawnik i informatyk, z zamiłowania głodny survivalowej wiedzy badacz. Jest instruktorem survivalu, ratownikiem KPP oraz nurkowym, trenerem etyki outdooru. Członek Stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu. Autor popularnych książek o survivalu miejskim (preperingu) oraz survivalu leśnym, a także bushcrafcie.

Bezdroża - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności