APLIKACJA MOBILNANEW
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

W bezdroza.pl za zamówione książki możesz zapłacić przy ich odbiorze, a także przy użyciu elektronicznych form płatności. Przeczytaj o standardach bezpieczeństwa transakcji płatniczych obowiązujących w bezdroza.pl.

Za pobraniem

Możesz zamówić książki za pobraniem. Zapłacisz za nie przy odbiorze.

 • Możesz zamówić przesyłkę priorytetową pocztową na terenie Polski - zapłacisz dodatkowo 10,99 zł ryczałtowych kosztów pobrania
 • lub kurierską - poza ceną książki zapłacisz 15,99 zł kosztów przesyłki.

* Opcja niedostępna przy zamawianiu książek będących w przedsprzedaży.


Płatność elektroniczna poprzez PayU

Możesz również zapłacić za książki bezpośrednio z konta w:


Z dniem 1 kwietnia 2014 z grona banków obsługiwanych przez usługę PayU wycofane zostają następujące kanały płatności: Przelew z Raiffeisen Polbank, Przelew z GetinBank, Przelew z BGŻ, Przelew z KB24, Przelew z Bankiem Pocztowym. Wiąże się to z decyzją PayU o całkowitym wyłączeniu przelewów półautomatycznych. Klienci wymienionych powyżej banków nadal będą mogli dokonywać płatności za pomocą kart płatniczych lub przelewów tradycyjnych.


Koszt takiego zamówienia to:

 • w przypadku przesyłki zwykłą pocztą to wyłącznie wartość zamówionych książek.
 • w przypadku wybrania przesyłki kurierskiej poza ceną książki zapłacisz 11,99 zł kosztów przesyłki.

  • Płatność kartą kredytową

   Transakcje dokonywane z użyciem kart kredytowych obsługiwane są przez PayU przy współpracy z centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym PolCard.

   W bezdroza.pl zapłacisz kartami wypukłymi (oznaczenia poniżej) oraz innymi kartami płatniczymi, dla których bank wystawca dopuszcza dokonywanie zakupów internetowych.

   Visa Classic MasterCard Diners Club
   JCB POLCARD PBK Styl

   Księgarnia akceptuje również inne karty płatnicze, dla których bank wystawca dopuszcza dokonywanie na tego typu karty zakupów internetowych

   Koszt takiego zamówienia w przypadku przesyłki zwykłą pocztą to wyłącznie wartość zamówionych książek. W przypadku wybrania przesyłki kurierskiej poza ceną książki zapłacisz 11,99 zł kosztów przesyłki.


   Przedpłata przelewem (proforma)

   Możesz także zapłacić za książki przedpłatą na konto. Po wybraniu tej opcji będziesz mógł zarejestrować swoje zamówienie i wydrukować dokument proforma. Poznasz także numer naszego konta i numer przedpłaty, na który będziesz się mógł powołać wysyłając pieniądze.

   Koszt takiego zamówienia w przypadku przesyłki zwykłą pocztą to 7,90 zł. W przypadku wybrania przesyłki kurierskiej poza ceną książki zapłacisz 11,99 zł kosztów przesyłki.


   Płatności z PayPal:

   Zamawiając ebooki i audiobooki możesz szybko opłacić zamówienie dzięki systemowi Płatności PayPal.

   PayPal to bezpieczeństwo i ochrona

   Twoje informacje osobowe i finansowe są u nas bezpieczne. Aby je chronić i tym samym zredukować do minimum ryzyko oszustw online, PayPal stosuje najnowocześniejsze technologie kodowania danych oraz ochrony przed nadużyciami i nieautoryzowanymi transakcjami.

   Jak skorzystać z PayPal?

   Aby opłacić zamówienie przy użyciu serwisu PayPal, niezbędne jest zaznaczenie opcji "Chcę fakturę VAT na dane osobowe". Wówczas w zakładce "Szybki przelew" aktywowana zostanie ikona umożliwiająca płatność PayPal. W przypadku produktów cyfrowych (ebooki, audiobooki, kursy) z opcji PayPal możesz również skorzystać klikając na karcie produktu przycisk "Kup 1-kliknięciem". W tej sytuacji konieczne jest uzupełnienie danych osobowych na koncie użytkownika.