ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Turcja. Praktyczny przewodnik Pascal (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Korsak Witold
Okładka książki/ebooka Turcja. Praktyczny przewodnik Pascal

Okładka książki Turcja. Praktyczny przewodnik Pascal

Okładka książki Turcja. Praktyczny przewodnik Pascal

Okładka książki Turcja. Praktyczny przewodnik Pascal

Wydawnictwo:
Wydawnictwo Pascal
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
638
Druk:
oprawa miękka

TURCJA to fascynujący świat Orientu, zabytków kultury antycznej, osmańskiej, hetyckiej, a także wspaniałe plaże, gościnni mieszkańcy i oryginalna kuchnia.

Praktyczny Przewodnik po Turcji to setki niezbędnych informacji o tym fascynującym kraju, zebranych przez polskiego autora z myślą o polskim turyście. Dzięki dużej, rozkładanej mapie szybko się zorientujesz, gdzie dotrzeć, co zobaczyć i gdzie się zatrzymać na dłużej. Szczegółowe mapki i plany doprowadzą cię do celu. Łatwo znajdziesz nocleg czy przytulną restaurację. Nie przegapisz ważnych imprez, koncertów i barwnych festynów. Dotrzesz do zakątków i ciekawostek, o których nie słyszeli nawet miejscowi.

Podróż do Turcji to egzotyczna, pełna kolorów i orientalnych zapachów przygoda w odmiennym świecie, po którego historycznych i kulturowych meandrach płynnie prowadzi niniejszy przewodnik.

"Witold Korsak, autor POLSKIE PRAKTYCZNE PRZEWODNIKI przydatne są nie tylko plecakowcom, ale i osobom podróżującym bardziej konwencjonalnie". "Rzeczpospolita"

Zamknij

Wybierz metodę płatności