ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak zszedłem na psy

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Tadeusz Rybczyński
Wydawnictwo:
Novae Res
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
230
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (27,20 zł najniższa cena z 30 dni)

34,00 zł (-20%)
27,20 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(27,20 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Czasem zejście na psy to najlepsze, co może się zdarzyć.

Jak to się stało, że sfrustrowany początkujący pijak zmienił się w pełnego pozytywnej energii sportowca i podróżnika? Po prostu… zszedł na psy! A może to psy przyszły do niego? W każdym razie miłość do tych niezwykłych zwierząt odmieniła jego życie. Podczas długich górskich wędrówek i wypraw na bezludne tereny autorowi na każdym kroku towarzyszył karelski pies na niedźwiedzie zwany Karelczykiem. Razem pokonali tysiące kilometrów, budując przyjaźń, która pozwala na nowo odkryć piękno otaczającego świata.
„Jak zszedłem na psy” to pełna ciepła opowieść o pokonywaniu własnych granic i walce ze słabościami. To również hołd dla najwierniejszego przyjaciela i dowód na to, jak silna może być więź człowieka ze zwierzętami – jeśli tylko odważy się otworzyć przed nimi serce.

Czasem jednak stary włóczykij musiał oderwać się od tłumu i ruszyć z Karelczykiem w samotne, często kilkudniowe wędrówki po kraju i za granicą. Maszerowaliśmy wiele kilometrów, noga w łapę, jedliśmy, spaliśmy i dbaliśmy o siebie nawzajem. Sypialiśmy na dworcach, w lasach, polach. Pod tarpem, namiotem, w hamaku czy pod gołym niebem. Tak przez lata, ale dość gadania. Przeżyjcie to razem z nami. Zapraszam na „Wędrówki z Karelczykiem”.
 

Wybrane bestsellery

Novae Res - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności