ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Australijska Odyseja. Podróż po Czerwonym Lądzie

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Anna Grycz, Kamil Grycz
Wydawnictwo:
Novae Res
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
476
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (46,39 zł najniższa cena z 30 dni)

57,99 zł (-20%)
46,39 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(46,39 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

W Australii (podobno) wszystko chce cię zabić...

Australia - kontynent uznawany za egzotyczny, nieodkryty i... niebezpieczny. Czy słusznie?
W Australii zwykłe wyjście na balkon może zakończyć się spotkaniem oko w oko z pytonem zwisającym z poręczy. Z drugiej strony czasem trzeba przejechać tysiące kilometrów, by zobaczyć choćby strusia.

Autorzy spędzili w Australii ponad 2 lata i pokonali na tym kontynencie kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Dzięki temu mogli uważnie obserwować codzienne życie mieszkańców tego niezwykłego kraju. W swojej książce opisują australijskie cuda natury, wyjaśniają wciąż żywe legendy aborygeńskiej ludności i przedstawiają zderzenie kultur rdzennych oraz napływowych mieszkańców.

Dowiecie się z niej, jak smakuje odwłok mrówki, gdzie znaleźć najstarszy na świecie las równikowy i czego nie robić, aby nie zostać zjedzonym przez rekina. "Australijska odyseja" to fascynująca opowieść z pierwszej ręki, która trzyma w napięciu jak najlepszy dreszczowiec!

Otworzywszy drzwi na oścież, ujrzałam przerażoną twarz Kamila. Stał jak wryty na schodach i nie poruszał się ani w jedną, ani w drugą stronę. Spojrzałam w tym samym kierunku, w którym skierowane były jego oczy i nagle zastygłam. Mimo tego, że wydawało mi się to wiecznością, stan zahipnotyzowania nie trwał nawet ułamka sekundy. W jednej chwili odwróciłam się w drugą stronę i zaczęłam krzyczeć wniebogłosy:
- Wąż!
Ze szczytu schodów zwisał ogon dwumetrowego pytona, a reszta jego ciała zygzakowała w kierunku drzwi wejściowych. Współlokatorka, usłyszawszy mój jazgot, wybiegła ze swojego pokoju i spojrzawszy na gada... rozczuliła się tak, jak matka patrząca na swoje niemowlę. Schyliła się i pewnym ruchem wzięła węża na ręce.


Anna i Kamil Gryczowie
Oboje urodzili się w 1992 roku. Anna pochodzi z Krośniewic, Kamil - z Włoszakowic, obecnie mieszkają w Szwajcarii. Są absolwentami Politechniki Wrocławskiej, programistami, właścicielami marki modowej Gryanna, ale przede wszystkim podróżnikami. Znani jako Lulki w Podróży dzielą się na Facebooku i Instagramie przeżyciami ze swoich wypraw, przez co starają się udowadniać, że bycie szczęśliwym to nie przypadkowy stan, lecz skutek łączenia ze sobą wszystkiego, co się kocha. Wspólnie odkrywają świat i pałają miłością do triathlonu.

Wybrane bestsellery

Novae Res - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności