ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Europa alternatywna, czyli nasze podróżowanie

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Novae Res
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (26,39 zł najniższa cena z 30 dni)

32,99 zł (-20%)
26,39 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(26,39 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Europa inaczej, czyli podróżowanie bez biura podróży

Nie interesują was sztampowe wyjazdy all inclusive organizowane przez biura podróży? Szukacie czegoś więcej niż popijanie drinków z palemką nad hotelowym basenem? W takim razie "Europa alternatywna" jest dla was! Autorka, od lat przemierzająca stary kontynent wraz z mężem i czwórką dzieci, ma własny przepis na udaną podróż. Omijanie szerokim łukiem hoteli, odkrywanie na własną rękę wszystkich atrakcji turystycznych w okolicy i ciągłe przemieszczanie się z miejsca w miejsce - to na początek.

W tej książce znajdziecie nie tylko pasjonujące historie z zagranicznych podróży, lecz także mnóstwo praktycznych wskazówek: jak wybrać cel, jak się przygotować, co spakować, gdzie nocować oraz jak podróżować z dziećmi. To nie jest typowy przewodnik, ale zbiór wspomnień, opowieści i źródło niebanalnych inspiracji. Zarówno dla tych, którzy mają już własne doświadczenia w niekonwencjonalnym podróżowaniu, jak i tych, którzy jeszcze się na to nie odważyli.

Zapewne wiele osób chciałoby nam zadać pytanie, jak to robimy, że podróżujemy z czwórką dzieci. I po co to robimy, skoro musi to być niezwykle męczące. Otóż nie jest. Wystarczy trzymać się kilku zasad.

Wybrane bestsellery

Novae Res - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności