ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Daleko po torach. Przez Rosję aż do Chin

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Ewa Nowak
Daleko po torach. Przez Rosję aż do Chin Ewa Nowak - okładka książki

Daleko po torach. Przez Rosję aż do Chin Ewa Nowak - okładka książki

Daleko po torach. Przez Rosję aż do Chin Ewa Nowak - okładka audiobooka MP3

Daleko po torach. Przez Rosję aż do Chin Ewa Nowak - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Novae Res
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
8 godz. 41 min.
Audiobook
Audiobook w mp3

Audiobook mp3 (24,90 zł najniższa cena z 30 dni)

49,99 zł (-20%)
39,99 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(24,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Trzydzieści niesamowitych dni ze wschodnimi krajobrazami w tle

Ewa od lat marzyła, by rzucić wszystko i ruszyć na Wschód: najpierw koleją transsyberyjską dojechać aż do Irkucka, a następnie pójść za ciosem i kolejnymi pociągami przez mongolskie stepy dotrzeć aż do Chin. Udało się i... tak właśnie powstała ta książka! Oto zapis szalonej, trzydziestodniowej wyprawy przez świat wschodnich kultur, odmiennych mentalności i niecodziennych krajobrazów widzianych zza okna rozpędzonego pociągu. W lekki i humorystyczny sposób opowiada o paradoksach życia w Moskwie, nostalgicznym bezkresie mongolskich stepów czy fascynującym chaosie charakterystycznym dla Pekinu, Szanghaju i Hongkongu. Czy ty też dasz się uwieść pełnemu kontrastów Wschodowi?

Od dawna marzyłam o wyprawie koleją transsyberyjską przez Rosję, stepy Mongolii aż do Chin... Robiłam wiele podejść, aby zrealizować swój cel - rozmowy ze znajomymi, planowanie kwestii urlopu, oglądanie zdjęć, filmów, sprawdzanie hoteli i w koło Macieju to samo - ale nigdy nie było tego konkretnego kroku do przodu. Każdego chyba dopadłoby zwątpienie, że ten wyjazd kiedykolwiek się uda, więc dopadło i mnie. Nie potrwało ono jednak długo, bo nie przestawałam o tym mówić - i pewnego dnia ktoś powiedział mi krótko:
- Nie myśl tyle, musisz to w końcu zrealizować!
To był dla mnie jasny komunikat i motywacja, by zabrać się za szkicowanie planu wycieczki.Ewa Nowak
Urodziła się w Warszawie w 1988 roku. Ukończyła studia prawnicze oraz studium prawa rosyjskiego. Współpracuje z producentami spożywczymi z Syberii poprzez import ich unikatowych wyrobów do krajów unijnych. Pasjonatka motocykli - jej kolekcja składa się z ponad dwustu pięćdziesięciu sztuk miniaturowych jednośladów. Podróżniczka - przemierza świat koleją, ponieważ uważa, że w ten sposób lepiej pozna kulturę danego narodu. Miłośniczka tradycji i architektury Wschodu - głównie Rosji, którą stale odkrywa.

Wybrane bestsellery

Novae Res - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności