APLIKACJA MOBILNANEW
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zakopane - miasto cudów

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Wojciech Mróz
Wydawnictwo:
Novae Res
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
316
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (20,15 zł najniższa cena z 30 dni)

27,99 zł (-28%)
20,15 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(20,15 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

„Zakopane – miasto cudów” to zbiór felietonów składających się na obraz współczesnego i historycznego Zakopanego. Autor spogląda na zakopiańską rzeczywistość okiem obserwatora oraz uczestnika. Raczy anegdotami i osobistymi wyznaniami, przybliżając wiele pozytywnych historii i nie szczędząc ciepłych słów. Z drugiej zaś strony obnaża wszelkie defekty codzienności.

Autor nie przestaje zaskakiwać czytelnika. Oprócz znakomitych puent, cennych refleksji i subtelnych ironii znajdziemy tu mnóstwo literackich odniesień. To felietony, obok których nie można przejść obojętnie.

Wojciech Mróz, ur. 1957 w Krakowie, dziennikarz i prozaik. Mieszka w Zakopanem. Współzałożyciel i pierwszy redaktor naczelny „Tygodnika Podhalańskiego”. Autor reportaży i filmów dokumentalnych z Podhala, Spisza i Orawy. Redaktor cyklicznego programu „Pod Tatrami” emitowanego w TVP Kraków i TVP POLONIA. Autor dwóch tomików wierszy: „Wieczory rozkwitające” i „Która jesteś” oraz bajki „Przygody w Księstwie Nieśmiałości”. Autor powieści „Zapach drzewa sandałowego w ostatnich dniach XX w.” (Novae Res, Gdynia 2011). Stały felietonista „Tygodnika Podhalańskiego”. Organizator happeningów pod nazwą „Jesienny Chart”. Dożywotni właściciel tytułu „Rzeźnik z Zakopanego”.

Wybrane bestsellery

Novae Res - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności