ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Szanghaj. Przewodnik (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Praca zbiorowa
Okładka książki/ebooka Szanghaj. Przewodnik

Okładka książki Szanghaj. Przewodnik

Okładka książki Szanghaj. Przewodnik

Okładka książki Szanghaj. Przewodnik

Wydawnictwo:
National Geographic
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
272
Druk:
oprawa miękka
Przewodnik National Geographic dostarczy czytelnikowi wszystkich informacji niezbędnych do udanego zwiedzania Szanghaju. Tekst suto opatrzony jest zdjęciami i mapkami poszczególnych rejonów.
Pierwsza część przewodnika stanowi wprowadzenie w historię i kulturę miasta. Następujące po niej osiem rozdziałów omawia szczegółowo wybrane dzielnice Szanghaju, poświęcając więcej uwagi miejscom, wyselekcjonowanym przez autora jako najbardziej interesujące. Opis każdej z dzielnic poprzedzony jest mapką, na której zaznaczono lokalne atrakcje. Na osobnych mapach wytyczono sugerowane trasy zwiedzania każdego obszaru. Poszczególne rozdziały zawierają również ciekawostki dotyczące przeszłości miasta i życia codziennego jego mieszkańców.
Trzecia część zawiera potrzebne w podróży informacje dotyczące planowania pobytu, transportu, środków komunikacji, kwestii finansowych i postępowania w nagłych wypadkach. Czytelnik znajdzie tam również wizytówki wybranych hoteli, restauracji, sklepów i polecanych miejsc rozrywki. Z przewodnikiem National Geographic pobyt w Szanghaju będzie przyjemnością.

Zamknij

Wybierz metodę płatności