ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
WAB
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
213
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (27,18 zł najniższa cena z 30 dni)

31,99 zł (-15%)
27,18 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(27,18 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Cała prawda o najstarszym zawodzie świata.

Ten świat zanurzony jest w prozie, a nawet bagnie życia, jednak od zawsze otacza go aura tajemniczego romantycznego mitu. Kurtyzany, ladacznice, dziwki, call-girls, sexworkerki - bohaterki niezliczonych powieści i filmów, obiekty ciekawości tzw. przyzwoitego świata, zimne uwodzicielki, które wiedzą, jak owinąć sobie mężczyznę wokół palca. Ile jest w tym prawdy? Ile jest tych prawd i co się za nimi kryje? Pora przyjrzeć się, jak wygląda życie w tym zawodzie zza kulis. Ile w nim "przyjemności" i wyboru, a ile obrzydzenia, bólu i bezsilności.

MAGDA MIEŚNIK - dziennikarka Wirtualnej Polski. Zaczynała w "Życiu", później pisała do "Życia Warszawy" i prześwietlała polityków w "Fakcie" oraz "Super
Expressie".
PIOTR MIEŚNIK - dziennikarz, scenarzysta. Redaktor naczelny o2.pl, wicenaczelny portalu Fakt.pl, wydawca m.in. w Wirtualnej Polsce, Gazeta.pl i TVN24.pl. Dziennikarz w miesięczniku "Logo". Autor książek "Wyznania hieny" oraz "Ania Szubert: Jak zabiłam swojego raka".

Wybrane bestsellery

O autorach książki

Piotr Mieśnik - dziennikarz, scenarzysta. Redaktor naczelny o2.pl, wicenaczelny portalu Fakt.pl, wydawca m.in. w Wirtualnej Polsce, Gazeta.pl i TVN24.pl. Dziennikarz w miesięczniku Logo. Autor książek Wyznania hieny oraz Ania Szubert: Jak zabiłam swojego raka.

Magda Mieśnik  - dziennikarka Wirtualnej Polski. Zaczynała w Życiu, później pisała do Życia Warszawy i prześwietlała polityków w Fakcie oraz Super Expressie.

WAB - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności