ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Polacy na emigracji. Dlaczego i po co wyjeżdżamy

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
WAB
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
304
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (30,59 zł najniższa cena z 30 dni)

35,99 zł (-15%)
30,59 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(30,59 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

W poszukiwaniu lepszego świata.

Polacy na emigracji to książka o ludziach, którzy wyjechali z Polski i żyją teraz za granicą. I chociaż powodów emigracji jest tyle, co ludzi emigrujących, to zawsze chodzi o kogoś, kto zwyczajnie chce lepiej żyć.

Czy zazdrościłam ludziom, którzy opowiadali mi o swoim życiu, gdy przygotowywałam tę książkę? Jasne! Czy zdarzało mi się rozłączyć po rozmowie, zamknąć komputer i zapłakać nad losem osoby, z którą przed chwilą rozmawiałam? Owszem.

Uwielbiam reportaże, bo dają mi odpowiedzi na pytania o ludzkie losy, wybory, błędy, szczęście... Tu tych odpowiedzi jest mnóstwo. Uczą, pozwalają zrozumieć, utożsamić się z bohaterami i bohaterkami. Czuć ciekawość i miłość - do ludzi oraz świata. Taka jest ta książka i taka jest jej autorka.

Beata Tadla

Kołodka na radiu "zjadła zęby", dlatego doskonale wie, jak wydobyć z człowieka skrywane opowieści - czasem piękne, czasem poruszające, zawsze do bólu szczere. Takimi historiami kipi ta książka. Agnieszka zwykła mawiać o sobie, że nie jest dziennikarką tylko prezenterką. Nieprawda. Polacy na emigracji to dziennikarstwo w najlepszym wydaniu. Idę o zakład, nawet o duże pieniądze, że to jej pierwsza, ale nie ostatnia książka!

Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka, autorka reportażu Polacy last minute

Autorką książki jest Agnieszka Kołodziejska, prowadząca program "Polacy za granicą".

Wybrane bestsellery

WAB - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności