ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Projekt: wyprawa. #travelmarketing (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Projekt: wyprawa. #travelmarketing

Okładka książki Projekt: wyprawa. #travelmarketing

Okładka książki Projekt: wyprawa. #travelmarketing

Okładka książki Projekt: wyprawa. #travelmarketing

Wydawnictwo:
Bezdroża
Wydawnictwo:
Bezdroża
Ocena:
Stron:
272
Druk:
oprawa miękka
3w1 w pakiecie:
     PDF
     ePub
     Mobi

Książka

39,90 zł
29,53 zł

DODAJ DO

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2019-06-05

eBook

39,90 zł
27,93 zł

DODAJ DO

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2019-06-05

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Jesteś specjalistą public relations lub komunikacji sportowej, rzecznikiem prasowym przedsięwzięć wyczynowych albo po prostu sportowcem lub podróżnikiem amatorem aspirującym do realizacji dalekich wypraw? A może dopiero zacząłeś czuć powołanie do sprawdzenia się w tych profesjach lub nabrałeś odwagi do spełnienia "niemożliwego" marzenia podróżniczego?

Jeśli tak - Michał Leksiński napisał książkę dla Ciebie. Książkę niezwykłą - bo łączącą formę wnikliwego poradnika z kalejdoskopem relacji z wysokogórskich eskapad. Autor - rzecznik prasowy Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 (2017/18), zawodowo związany z branżą PR, doskonale wie o czym pisze, tematykę tę zgłębił bowiem nie tylko od strony "biurka i laptopa", ale także z perspektywy organizatora i uczestnika wielu niebanalnych wypraw.

Teraz swoim doświadczeniem dzieli się Czytelnikami, oferując wiedzę z pierwszej ręki na temat tego, jak przygotować biznesplan projektu podróżniczego, pozyskać uwagę i wsparcie sponsorów oraz patronów medialnych, prowadzić kampanię informacyjną wyprawy i zapewnić jej "drugie życie" po zakończeniu działań w terenie. A w ramach oddechu od zalewu praktycznych wskazówek - przywołuje wspomnienia ze swoich górskich peregrynacji. Półlegendarny chiński filozof Laozi pisał: Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. My sugerujemy rozpocząć ją od książki Michała Leksińskiego.

Partnerzy wydania:

Zamknij

Wybierz metodę płatności