ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Pod niebem Patagonii, czyli motocyklowa wyprawa do Ameryki Południowej

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Novae Res
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
374
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (28,01 zł najniższa cena z 30 dni)

35,01 zł (-20%)
28,01 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(28,01 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Jak wytrzymać z własnym mężem osiem miesięcy w podróży motocyklowej? Jak naprawić motor na pustkowiu Patagonii? Jak upiec mięso wołowe, by nie było twarde? Jak rozmawiać po hiszpańsku, by być zrozumianym przez porteños? Na te i na wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w tej książce.

Dwadzieścia tysięcy kilometrów po drogach i bezdrożach Ameryki Południowej. Podróżować może każdy, ale podróże motocyklem wymagają dużej siły charakteru, zwłaszcza jeśli są to motocykle „pełnoletnie”, a budżet wyprawy jest „ekonomiczny”.

Poza aspektem podróżniczym ważnym motywem książki są również relacje pomiędzy parą, która znajduje się w środowisku, gdzie niepewność i ciągła zmiana stanowią oś wyprawy.

Podróż inspirowana była historią polskich emigrantów, którzy wypłynęli z Polski do Argentyny w 1939 roku transatlantykiem Chrobry.

Ona – kreatywna, emocjonalna, entuzjastyczna. Na tę wyprawę specjalnie zrobiła prawo jazdy na motocykl. Nieświadoma czekających ją wyzwań…

On – analityczny, uważny, przezorny. Lubi mieć wszystko pod kontrolą. Podczas wyprawy okazało się, że nie wszystko da się przewidzieć…

Wybrane bestsellery

Novae Res - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności