ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Kajak i przygoda

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Jerzy Sobolewski
Wydawnictwo:
Novae Res
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
358
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (21,60 zł najniższa cena z 30 dni)

27,00 zł (-20%)
21,60 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(21,60 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Książka wciągająca jak pływanie kajakiem

Miłośników kajakowania jest wbrew pozorom wielu, bo kogóż nie zauroczyło piękno mazurskich krajobrazów, czar wieczornego ogniska, piosenka przy gitarze, nocne Polaków rozmowy po przebytym trudnym etapie...

„Kajak i przygoda” opisuje przygody, jakie autor przeżył na wodzie i na lądzie podczas włóczęgi kajakowej. Początkowo niedoświadczony kajakarz uczy się na własnych błędach, zwłaszcza na rzekach o charakterze górskim, stąd liczne, ale szczęśliwie zakończone przygody. Autor chętnie dzieli się doświadczeniem, jakie zdobywał „na własnej skórze”, analizuje popełnione przez siebie błędy i wyciąga wnioski cenne dla bezpiecznego pływania. Kreśli także sylwetki barwnych typów ludzkich, spotykanych na szlaku oraz opisuje zaskakujące często reakcje kajakarzy w sytuacjach groźnych, a nawet zagrażających życiu.

Dla czytelników lubiących podróże, wartką akcję i komiczne sytuacje oraz wesołe towarzystwo kajakarzy na biwaku jest to lektura na jedną noc (sprawdzone na reprezentatywnej próbie kontrolnej!). Dla smakoszy piwa książka jest potwierdzeniem, że ten szlachetny napój smakuje zawsze, ale szczególnie w wesołej kompanii po ciężkim wysiłku i szczęśliwie zakończonej przygodzie.

Wybrane bestsellery

Novae Res - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności