ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Górskie wędrówki Tatry Wysokie - Centralne Karpaty Zachodnie

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Wojciech Biedroń
Wydawnictwo:
E-bookowo
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
69
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi

eBook (17,85 zł najniższa cena z 30 dni)

21,00 zł (-15%)
17,85 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(17,85 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Za pierwszym razem nie udał mi się trekking w Tatrach Słowackich. Na szczęście rezygnacja podczas pierwszej próby nastąpiła bardzo szybko i nie zniechęciło mnie to do gór a powiem więcej, zaostrzyło tylko mój apetyt.

Za to na drugie podejście czekałem ponad dwie dekady. Rozpoczęliśmy naszą wędrówkę od Tatrzańskiej Łomnicy i zakończyliśmy nieopodal Szczyrbskiego jeziora.

Przedstawiona propozycja może się spodobać długodystansowcom, którzy lubią trekking z dużymi plecakami od schroniska do schroniska. Nasze przejście co prawda zakończyło się bez wejścia na Krywań, ale myślę, że może być inspiracją nie tylko na kilka dni marszu, ale nawet na wypad weekendowy. Wtedy warto wziąć dodatkowo dzień, bądź dwa urlopu. No chyba, że nie uda nam się oprzeć urokowi tatrzańskiemu i wybierzemy się na kilka dni tak jak to przedstawiłem tutaj.

Tatry Słowackie to jak najbardziej umożliwiają dzięki licznym kolejkom linowym i słynnej "Elektriczce" czyli kolei słowackiej obsługujących połączenia u podnóża Tatr Wysokich.

Wybrane bestsellery

Wojciech Biedroń - pozostałe książki

E-bookowo - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności