ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Bieganie - Polańczyk Bieszczadzki Weekend Biegowy Rysia

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Wojciech Biedroń
Wydawnictwo:
E-bookowo
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
43
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi

eBook (6,90 zł najniższa cena z 30 dni)

15,00 zł (-15%)
12,75 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(6,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Symbolem Bieszczadzkiego Parku Narodowego jest Ryś i choć od Polańczyka do serca Bieszczad jest jeszcze spora odległość, to ten największy z naszych rodzimych dzikich kotów stał się patronem dla biegów górskich w tym pięknie położonym miejscu.

Bieszczadzki Weekend Biegowy Rysia to trzy biegi na dystansie: 13 km (Klasyk Rysia), 6 km (Nocny Sprint Rysia) i 23 km (Bieszczadzki Półmaraton Rysia).

Dla tych co już wzięli udział czy biegają regularnie w biegach górskich a nie "zaliczyli" jeszcze Polańczyka może to być ciekawe doświadczenie a zarazem sprawdzenie się w tym rodzaju biegu.

Dla mnie były to pierwsze biegi górskie na dystansie 13 i 23 km. Nocy Sprint Rysia był poprowadzony po głównych ulicach Polańczyka po nawierzchni asfaltowej.

Zachęcam do wzięcia udziału w tej imprezie, nie tylko ze względu na bardzo dobrą organizację, malowniczą trasę ale imprezy towarzyszące oraz pyszne jedzenie.

To bieganie różni się od klasycznych biegów po asfalcie i jest dużo bardziej wymagające ze względu na niewielką liczbę startujących, mniejszą liczbę punktów odżywiania i niewątpliwie większą dawkę adrenaliny, którą wyprodukuje nasz organizm.

Można wziąć udział w jednym, dwóch albo trzech biegach.

Jak było na trasie, na co zwrócić uwagę i generalnie czy warto pobiec w Polańczyku dowiesz się Czytelniku z tekstu. Dodatkowo w ramach turystyki maratońskiej podaję po krótce charakterystykę regionu, wymieniam atrakcje, które trzeba zobaczyć i dzielę się moim doświadczeniem.

Wybrane bestsellery

Wojciech Biedroń - pozostałe książki

E-bookowo - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności