ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Bałkany zebrane z asfaltu

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Michał S. Mazurek
Wydawnictwo:
Novae Res
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
320
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (24,00 zł najniższa cena z 30 dni)

30,00 zł (-20%)
24,00 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(24,00 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Michał Mazurek zabiera czytelników w motocyklową podróż po Europie Południowo-Wschodniej, w tym przede wszystkim po Bałkanach. Podróż zmysłową, pełną niesamowitych widoków, smaków, zapachów i dźwięków.

Autor przemierza asfaltowe i szutrowe drogi, miasta i góry, granice kolejnych państw, zbaczając często z popularnych szlaków proponowanych w przewodnikach turystycznych. Wszystko po to, aby dotrzeć do fascynujących miejsc, w których wielka, często trudna i bolesna historia regionu spotyka się z tą mniejszą, dotyczącą pojedynczych ludzi, a także po to, by snuć opowieść o nieodkrytych zakątkach, w których przeszłość przenika się z teraźniejszością, a lokalna kuchnia łączy się ze zwyczajami mieszkańców.

Na kolejnych kartach opowieści zmieniają się miesiące i lata, motocykle przemierzające tysiące kilometrów, towarzysze podróży oraz widoki podziwiane z siodła. Niezmienna pozostaje jednak widoczna do ostatniej strony pasja Autora oraz jego miłość do motoryzacji, Bałkanów i mocarnie zbudowanego, południowego wina.

Wybrane bestsellery

Novae Res - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności