ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Skazany na szczyty

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Tomasz Habdas
Wydawnictwo:
How2
Wydawnictwo:
How2
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
2 godz. 12 min.
Czyta:
Tomasz Habdas
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3

eBook (33,15 zł najniższa cena z 30 dni)

39,00 zł (-13%)
33,88 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(33,15 zł najniższa cena z 30 dni)

Audiobook mp3 (33,15 zł najniższa cena z 30 dni)

39,00 zł (-15%)
33,15 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(33,15 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Audiobook Skazany na szczyty" autorstwa Tomasza Habdasa to opowieść o odwadze, pasji oraz konsekwentnym dążeniu do celu. Autor, który w pewnym momencie swojego życia zdecydował się na porzucenie korporacyjnego świata, opowiada o swojej drodze do niezależności i spełnieniu marzeń związanych z górami, które zawsze stanowiły jego pasję. Wielokrotnie podejmował ryzyko, podejmując decyzje, które kojarzyły się ze szaleństwem, ale dzięki niewzruszonej wierze w swoje cele osiągnął to, o czym marzył. W książce autor pokazuje, że każdy z nas może odkryć swoją pasję i przekuć ją w sposób na życie, by realizując swoje marzenia, żyło się szczęśliwej i spełnionej.


Tom Habdas, w swojej opowieści, inspirowany jest wyjątkowym sposobem, w jaki góry wpływają na nasze życie. Jego droga do przemiany jest jednak wg. niego drogą uniwersalną, którą może podążać każdy, niezależnie od tego, w jakim miejscu na tym świecie się znajduje, ani jak wiele ma lat. Autor pokazuje, dlaczego ważne jest by zebrać w sobie odwagę i przełamać lęki, jakie pojawiają się podczas podejmowania nowych wyzwań. Pokazuje, jak korzystać z potencjału jednocześnie zastanawiając się nad swoimi ruchami i wyborami. Warto też zwrócić uwagę na to, jak autor porusza temat społecznego oczekiwania, wyboru swojego życiowego partnera czy zależności od naszego własnego ego, które w pewnym momencie jest w stanie znacznie utrudnić nam życie.


Audiobook "Skazany na szczyty" to znakomita lekcja konsekwentnego dążenia do celu, którą warto przeczytać przede wszystkim tym, którzy zastanawiają się, czy ich pasja jest warta poświęceń. Książka jest pełna inspiracji i motywacji do działania, pokazując skuteczne sposoby na wyzwolenie swojego potencjału oraz pokonywanie wewnętrznych lęków. Jest rekomendowana przede wszystkim dla ludzi młodych, którzy dopiero zaczynają odkrywać siebie i swoje zainteresowania, ale również dla tych, którzy potrzebują odświeżenia swojego podejścia do życia.Jeśli marzysz o odnalezieniu swojego powołania i podejmujesz wysiłki, by żyć pełnią życia, "Skazany na szczyty" powstał z myślą właśnie o Tobie!

Wybrane bestsellery

Zamknij

Wybierz metodę płatności