ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Portugalia. Od Lizbony po Algarve. Travelbook. Wydanie 2

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Portugalia. Od Lizbony po Algarve. Travelbook. Wydanie 2 Anna Pamuła - okładka książki

Portugalia. Od Lizbony po Algarve. Travelbook. Wydanie 2 Anna Pamuła - okładka książki

Portugalia. Od Lizbony po Algarve. Travelbook. Wydanie 2 Anna Pamuła - okładka audiobooka MP3

Portugalia. Od Lizbony po Algarve. Travelbook. Wydanie 2 Anna Pamuła - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Bezdroża
Ocena:
4.7/6  Opinie: 3
Stron:
208
Druk:
oprawa miękka

Książka (12,90 zł najniższa cena z 30 dni)

24,90 zł (-48%)
12,90 zł

DODAJ DO Wysyłamy w 24h

(12,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Sprawdź nowe wydanie

Portugalia. Od Lizbony po Algarve. Travelbook. Wydanie 3
Anna Pamuła, Krzysztof Gierak
Portugalia - ten najdalej na zachód wysunięty kraj Europy szczyci się bogatą historią, której pamiątki napotyka się niemal na każdym kroku. Zwrócona ku Atlantykowi, zachwyca niezwykłymi krajobrazami i egzotyczną roślinnością, uwodzi łagodnym klimatem i piaszczystymi plażami pełnymi słońca. Jej sercem jest Lizbona, malownicze miasto o wyjątkowej atmosferze. Ojczyzna Magellan...
Portugalia – ten najdalej na zachód wysunięty kraj Europy szczyci się bogatą historią, której pamiątki napotyka się niemal na każdym kroku. Zwrócona ku Atlantykowi, zachwyca niezwykłymi krajobrazami i egzotyczną roślinnością, uwodzi łagodnym klimatem i piaszczystymi plażami pełnymi słońca. Jej sercem jest Lizbona, malownicze miasto o wyjątkowej atmosferze. Ojczyzna Magellana i innych wielkich odkrywców zachęca do podróży szlakiem monumentalnych twierdz i pałaców, średniowiecznych klasztorów, pięknych azulejos i nostalgicznych melodii fado. Gwarancja niezapomnianych wrażeń!

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.
Anna Pamuła – kulturoznawca, studentka Stosunków Etnicznych i Migracji Międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mieszka w Krakowie, raz na stałe, raz przejazdem, i podróżuje. Pierwszych portugalskich dźwięków uczyła się już w pierwszej klasie liceum. Przez trzy lata prowadziła jeden z krakowskich hosteli, by następnie wyruszyć do Francji, gdzie zajęła się literaturą i filmem afrykańskim. W trakcie trwającej rok podróży po Europie południowej pracowała jako dziennikarka, pisząc dla „Polityki” on-line i miesięcznika „Kuchnia”. Jej europejskie miłości to Bośnia i Hercegowina, Sycylia i Portugalia. Tę ostatnią najchętniej by adoptowała, bo będąc w Polsce tęskni za smakiem bacalhau równie mocno, jak za kotletem schabowym, kibicuje zarówno Polsce, jak i Portugalii, a zalane słońcem ulice Lizbony są jej równie bliskie, jak te zimowe, krakowskie.

Wybrane bestsellery

Anna Pamuła - pozostałe książki

Bezdroża - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności