APLIKACJA MOBILNANEW
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Stolik dla dwojga. Włoskie miasta i miasteczka

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Bezdroża
Wydawnictwo:
Bezdroża
Ocena:
Stron:
376
Druk:
oprawa miękka
Dostępny format:
     PDF

Książka (51,06 zł najniższa cena z 30 dni)

69,00 zł (-26%)
51,06 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

DODAJ DO

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2024-08-06
(51,06 zł najniższa cena z 30 dni)

eBook (44,85 zł najniższa cena z 30 dni)

69,00 zł (-35%)
44,85 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2024-08-06
(44,85 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Stolik dla dwojga. Włoskie miasta i miasteczka

To wciągająca opowieść o wszystkim, co włoskie: pasji do jedzenia, miłości do piłki nożnej, bogatej kulturze, fascynującej historii, obyczajach, ale przede wszystkim o niezwykłych miejscach i ludziach. Autorzy, Agnieszka i Przemek, podróżują razem po Italii od ponad dekady, a teraz zabierają tam czytelników i czytelniczki - w magiczną podróż przez zaułki, place i knajpki najbardziej urokliwych włoskich miejscowości, gdzie codzienne życie miesza się z aromatami świeżych ziół, oliwy czy zapachem pieczonego chleba. Doskonale wiedzą, jak wybrać najlepszy stolik. Przysiadają się tam, skąd można coś ciekawego zaobserwować i gdzie da się podsłuchać opowiadane przez miejscowych historie. Dzięki temu ich wskazówki są zawsze przesiąknięte mądrością lokalsów, a spragnionym prawdziwego włoskiego klimatu podróżnikom i podróżniczkom kładą na talerzu zarówno gotowe rozwiązania, jak i wiele inspiracji.

Ich opowieść o włoskich regionach jest pełna barwnych opisów, kusząca zapachami i smakami mniej lub bardziej znanych potraw, doprawiona interesującymi nawiązaniami do kina, literatury, muzyki i włoskiej popkultury, dosmaczona informacjami ze świata sportu i sztuki. Przede wszystkim jednak jest autentycznym doświadczeniem Włoch. Kochają ten kraj i czuć to w każdym rozdziale, który pochłania się strona po stronie z rosnącym apetytem na Włochy.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Agnieszka Tiutiunik i Przemek Pozowski - prowadzą instagramowy blog @tavolo_per_due, gdzie dzielą się swoimi doświadczeniami z podroży po Europie, przede wszystkim po Włoszech. Zwiedzanie Italii kochają prawie tak samo jak włoskie jedzenie. Na co dzień Agnieszka zajmuje się komunikacją, budowaniem marek i strategii PR w sektorze kultury, a Przemek odpowiada za redakcję sportową Radia TOK FM, pracuje jako dziennikarz oraz prezenter, jest komentatorem piłki nożnej i tworzy audiodeskrypcje wydarzeń sportowych dla osób z niepełnosprawnościami wzroku.
 

Bezdroża - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności