APLIKACJA MOBILNANEW
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Piotr Hercog. Ultrabiografia

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Piotr Hercog, Jacek Antczak
Wydawnictwo:
Wydawnictwo SQN
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
512
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (26,89 zł najniższa cena z 30 dni)

38,41 zł (-30%)
26,89 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(26,89 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Najgłębsze jaskinie, najdłuższe rajdy i ekstremalne biegi w najwyższych górach świata.

Jest nie do zatrzymania. I nigdy nie odpuszcza. Nieważne, czy chodziło o bójkę w częstochowskim Bronksie, czy o dotarcie do mety tysiąckilometrowego ekstremalnego rajdu przygodowego w Szwecji. W ostatnich latach po wygraniu maratonów i biegów ultra po zamarzniętym Bajkale, w pejzażach Patagonii, na szczytach Kilimandżaro i Mount Evereście o biegaczu górskim z Częstochowy/Kudowy zrobiło się o głośno.

Tymczasem okazuje się, że życie i kariera Piotra Hercoga to nieustająca seria przygód, szalonych pomysłów, wyzwań i niesamowitych wyczynów podczas wypraw, rajdów czy górskich biegów. Dramatyczne, ale często zabawne przygody rozgrywają się na zmianę w scenerii jaskiń, skałek i szlaków Jury Krakowsko-Częstochowskiej, ziemi kłodzkiej, Tatr, Gór Stołowych i na najodleglejszych krańcach świata – w Himalajach i Alpach, w jaskiniach Chin i brazylijskich czy kolumbijskich dżunglach, na wulkanach Chile i pustyniach Emiratów Arabskich.

Piotr raz przeskakuje szczeliny pod Pikiem Lenina, raz pływa kajakiem po oceanie albo wypatruje potwora na jeziorze z Loch Ness. Z jego Ultrabiografii dowiesz się też, jak prawie nie został piłkarzem, jaką pić wodę, żeby seryjnie wygrywać i bić rekordy na Biegu Rzeźnika i dlaczego na studiach poszedł w tango z pewnym wielkim facetem… Wyrusz z Piotrem w niezwykłą ultramaratońską podróż i przekonaj się, że niemożliwe nie istnieje!
 

Wybrane bestsellery

Wydawnictwo SQN - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności