APLIKACJA MOBILNANEW
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Profesor. Jak genialny chemik z Kielc stał się bossem narkobiznesu

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Grzegorz Walczak
Wydawnictwo:
Wydawnictwo SQN
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
432
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (33,59 zł najniższa cena z 30 dni)

47,99 zł (-30%)
33,59 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(33,59 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Gdyby akcję kultowego serialu Breaking Bad umieszczono w Polsce, wyglądałaby właśnie tak.

Ryszard J. zwany Profesorem potrafił w ciągu dwóch dni w polowych warunkach wyprodukować amfetaminę o wartości czterech milionów funtów. Brytyjska policja uznała jego narkotyki za najczystsze, jakie kiedykolwiek skonfiskowała. Nad substancjami, nad którymi pracował, pochylali się najlepsi eksperci.

Kielecki chemik, elokwentny, a przede wszystkim doskonale wykształcony, przez lata skutecznie wymykał się sprawiedliwości. Wykorzystując skandaliczne luki w systemach prawnych państw w całej Europie, wodził za nos biegłych, prokuratorów i sędziów.

Grzegorz Walczak od lat śledzi i opisuje w mediach sprawę Profesora oraz związane z jego postacią wydarzenia: pożar mieszkania w kieleckim wieżowcu, w którym zginęły trzy osoby, tajemniczy wybuch i śmierć byłego współpracownika. Przeprowadził wiele rozmów, przeczytał setki tomów akt, spędził dziesiątki godzin na opracowywaniu zebranych informacji i materiałów. Dzięki tej książce szeroko i wnikliwie prezentuje sylwetkę jednego z najbardziej inteligentnych polskich przestępców związanych z narkobiznesem, który do wytwarzania narkotyków nigdy się jednak nie przyznał.

Wybrane bestsellery

Wydawnictwo SQN - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności