ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Paryż. Praktyczny poradnik. Prosto, szybko i tanio sam zorganizuj podróż

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
self publisher
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
88
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi

eBook

12,99 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Paryż to jedno z najpiękniejszych miast na świecie. To ikona romantyzmu, mody i bogactwa. Jeśli chcesz zwiedzić Paryż nie musisz wcale polegać na biurach podróży. Samemu zorganizuj sobie podróż prosto, tanio i szybko z wykorzystaniem mega porad oszczędnościowych 
i praktycznych z tego poradnika, a zobaczysz, że efekty będą oszałamiające. Zupełnie inaczej zwiedza się, gdy chodzi się własnymi ścieżkami i świadomie chłonie się wspaniały i niepowtarzalny klimat tego miasta. 

Jeśli słyszałeś, że Paryż jest drogi, to masz całkowitą rację. Ale jest drogi tylko dla tych, którzy nie wiedzą jak do niego podejść. Wykorzystaj chociaż jedną z dziesięciu mega porad oszczędnościowych zawartych w tej książce, a już możesz liczyć na oszczędność wielokrotności jej kosztu. Poza tym znajdziesz w niej wiele innych praktycznych informacji, dzięki którym nie pogubisz się w gąszczu informacji, których potrzebujesz, aby przyjemnie odbyć podróż.

Po prostu przeczytaj książkę, poprowadzę Cię za rękę przez cały proces planowania, kupowania biletów i optymalizacji kosztów. Weź też książkę ze sobą, nie raz przyda Ci się na miejscu.

Wybrane bestsellery

self publisher - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności