ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Misie jadą do Barcelony

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
self publisher
Ocena:
5.5/6  Opinie: 2
Stron:
130
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi

eBook

12,72 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

"- Dobra Gabrysiu, wszystko spakowane - powiedział z dumą Gustaw. Spojrzał zadowolony z siebie na siostrę, a potem z powrotem przeniósł wzrok na swoją misiową walizkę. Uważał, że była spakowana perfekcyjnie. „Kapitan Ameryka też by tak ładnie spakował” - pomyślał sobie. Kapitan Ameryka znajdował się na szczycie listy ulubionych superbohaterów Gustawka, chociaż czasem zamieniał się pierwszym miejscem z Thorem. 

- Super, mój braciszku, to co chłopaki, ruszamy? - Przekręcik i Gustaw spojrzeli na Gabrysię i porozumiewawczo skinęli głową. - No dobra, to pakujemy się do taksówki i na lotnisko. Ku przygodzie!"

Gustaw, Gabrysia i Przekręcik to trzy małe pluszowe misie, które postanawiają porzucić wygodny domek i ruszyć na podbój świata. Pełna optymizmu i nadziei przygoda niejednego malucha zachęci do innego spojrzenia na wakacje z rodzicami. A może warto zainspirować się przygodami pluszaków i wyruszyć na podbój Barcelony? Kto wie... 

Książka dla każdego wielbiciela Kubusia Puchatka z trochę bardziej współczesnym spojrzeniem. Wszak za czasów Kubusia, nie było tanich lotów - może też by podróżował z naszą trójką obieżyświatów. 

Wybrane bestsellery

self publisher - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności