ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Malta. Travelbook. Wydanie 2 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Malta. Travelbook. Wydanie 2

Okładka książki Malta. Travelbook. Wydanie 2

Okładka książki Malta. Travelbook. Wydanie 2

Okładka książki Malta. Travelbook. Wydanie 2

Wydawnictwo:
Bezdroża
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
176
Druk:
oprawa miękka

Książka

24,90 zł
12,90 zł

DODAJ DO Wysyłamy w 24h

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Malta to wyspiarski kraj położony między Sycylią a wybrzeżem Afryki, który olśniewa swoją urodą. Przez wieki Malta była wielokrotnie podbijana przez silniejszych sąsiadów, dzięki czemu jej zabytki i pamiątki przeszłości to nie lada gratka dla ciekawych intrygujących historii. Dziś nie bez powodu jest nazywana największym muzeum pod gołym niebem. Piękno przejrzystych wód i lagun skalistych wybrzeży docenią zarówno miłośnicy nurkowania, jak i żeglarze. To idealne miejsce dla turystów planujących aktywnie spędzić wakacje nad morzem.

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne ułatwią zaplanowanie podróży. Przewodnik uzupełniają czytelne mapy, starannie dobrane zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

O autorze

Katarzyna Rodacka - z wykształcenia iranistka, z zawodu dziennikarka. Autorka kilku przewodników turystycznych, m.in po Malcie. W wolnym czasie podróżuje, przede wszystkim lokalnie, najchętniej kajakiem, rowerem, pieszo lub na nartach.

Zamknij

Wybierz metodę płatności