ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Kuba. W pogoni za wolnością

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Agata Kosmalska
Kuba. W pogoni za wolnością Agata Kosmalska - okładka książki

Kuba. W pogoni za wolnością Agata Kosmalska - okładka książki

Kuba. W pogoni za wolnością Agata Kosmalska - okładka audiobooka MP3

Kuba. W pogoni za wolnością Agata Kosmalska - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Stapis
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
250
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (50,92 zł najniższa cena z 30 dni)

59,90 zł (-14%)
51,63 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(50,92 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

AGATA KOSMALSKA pasjonatka historii i poszukiwaczka przygód, podróżniczka, redaktor naczelna magazynu "Dookoła Świata". Współorganizatorka Festiwalu Podróżniczego w Bydgoszczy, Manager Projektu Książka Podróżnicza Roku o Nagrodę El Dorado Festiwalu Cywilizacji i Sztuki Mediów Mediatravel im. Stanisława Szwarc-Bronikowskiego w Łodzi. Członek ekspedycji Przez Kanion Colca do Źródeł Amazonki (2012), Kamerun 2014 - Śladami Pierwszej Polskiej Wyprawy do Afryki. W 2005 roku wpisana na listę członków londyńskiego Globtrotter's Club. Wróg konsumpcjonizmu i światowego ubóstwa, głodu i dyskryminacji.

Opis

Kuba - rajska wyspa nazwana Perłą Morza Karaibskiego jest swoistym skansenem z idyllicznymi plażami i zagubionymi w czasie mieszkańcami o ogromnym temperamencie, tańczącymi w rytm ekspresyjnej muzyki. Podróż przez ten odmienny, osobliwy świat niezmieniony przez współczesność z elementami unikalnego synkretyzmu religijnego i przestrzeganych rytuałach jest jak samsara. Sprawia bowiem, że wędrujemy w czasie. Przyjaźń Kubańczyków i życie wśród nich, w świecie, nierozerwalnym z historią wielkiej rewolucji, pasją życia i witaminą D, wydają się być zamknięte w kapsule czasu. Kuba to magiczne miejsce o intrygującej kulturze i romantycznych ludziach. Ostoja przeszłości oblewana turkusowymi falami morza z kojącą pragnienie pinia coladą i wszechobecnym zapachem cygar. To miejsce, gdzie ładujemy baterie bezpośrednio na słońcu, gdzie można robić nic, a tak dużo się dzieje. Wydaje się być niespotykane nigdzie indziej. Doskonałe świeże jedzenie, idealny spokój, fascynujące opowieści stanowią enklawę swoistej odmienności poza turystycznymi kombinatami.

Chcecie poznać Kubę, jej kulturę i ludzi, przeczytajcie tę książkę

Elżbieta Dzikowska

Jeśli ktoś naprawdę kocha mój kraj, Kubę i ludzi w nim mieszkających, to właśnie Agata. Bardzo się cieszę, że zdecydowała się podzielić z nami jej doświadczeniami. Mam nadzieję, że ta książka odniesie sukces i że nie będzie ostatnia. Muchas gracias! Yaremi de las Mercedes Kordos Kuba jest jak zaniedbana piękna kobieta - kusi swoim powierzchownym kolorytem, zniewala - gdy poznać jej duszę. Można ją tylko kochać albo nienawidzić...

Jarosław Molenda

 

 

Wybrane bestsellery

Stapis - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności