ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Izrael. Przewodnik

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Gerhard Heck
Izrael. Przewodnik Gerhard Heck - okładka książki

Izrael. Przewodnik Gerhard Heck - okładka książki

Izrael. Przewodnik Gerhard Heck - okładka audiobooka MP3

Izrael. Przewodnik Gerhard Heck - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Marco Polo
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
120
Druk:
oprawa miękka
Nazwa Izrael wywołuje u przybyszów najrozmaitsze skojarzenia. To kraj beztroskiego wypoczynku, podróży naukowych i archeologicznych wycieczek, a także centrum trzech światowych religii oraz świętych miejsc, do których pielgrzymują rzesze wiernych.
Większość turystów wysiada na lotnisku Ben Guriona w Lod. Zarówno ten ośrodek, jak i oddalony o 23 km Tel Awiw są nowoczesnymi miastami, prawie w niczym nieustępującymi zachodnim metropoliom. Wciąż jednak wyczuwa się w nich orientalną atmosferę. Na plażach natomiast życie toczy się jak w europejskich kurortach - włoskim Rimini czy hiszpańskim Torremolinos, jedynie strój toples nie jest mile widziany.

Przewodnik kieszonkowy "Izrael" z nowej serii "Marco Polo" oddaje współczesny styl życia i jest napisany z myślą przede wszystkim o ludziach młodych: z jednej strony dynamiczny, radosny i pełen luzu, z drugiej stawia na praktyczność. Zawiera skondensowane, wyłącznie istotne informacje o tym, co zobaczyć, gdzie się bawić w dzień i w nocy, co jest na topie, gdzie się udać na zakupy. To jeszcze nie wszystko! Całość została uzupełniona propozycjami tras spacerowych oraz wycieczek zarówno tych jednodniowych, jak i tych nieco dłuższych.

Przewodnik "Izrael" wykorzystuje formy przekazu stosowane w internecie, jak blogi, sms-y, i w prasie. Jest  zwięzły, czytelny, kolorowy. W ten sposób, nie tracąc cennego, wakacyjnego czasu, szybko można odnaleźć potrzebne informacje i zapewnić sobie wymarzony urlop.

Z tym przewodnikiem można odpoczywać tak, jak się chce. Chcesz się bawić? Przewodnik podpowie najlepsze miejsca na imprezę. Masz ochotę na zakupy? Proszę bardzo! Pragniesz zobaczyć najciekawsze zakątki? Świetnie! Przewodnik niczego Ci nie narzuca. Jesteś na wakacjach!

Zamknij

Wybierz metodę płatności