ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Iran. Przewodnik Sorus

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Szczepan Lemańczyk
Iran. Przewodnik Sorus Szczepan Lemańczyk - okładka książki

Iran. Przewodnik Sorus Szczepan Lemańczyk - okładka książki

Iran. Przewodnik Sorus Szczepan Lemańczyk - okładka audiobooka MP3

Iran. Przewodnik Sorus Szczepan Lemańczyk - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
DM Sorus
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
248
Druk:
oprawa miękka
Iran to pierwszy w języku polskim przewodnik po tym państwie. Czytelnicy, a być może także potencjalni podróżnicy, znajdą w nim wiele praktycznych informacji dotyczących:

historii
kultury
obyczajów
języka
przepisów celnych
transportu
cen
miejscowej kuchni
tanich noclegów

Autor omawia krótko wybrane zabytki Iranu i warte odwiedzenia miasta oraz regiony. Ten praktyczny przewodnik kierowany jest szczególnie do osób, które za niewielkie pieniądze chciałyby samodzielnie poznać ten fascynujący kraj.

Szczepan Lemańczyk, absolwent iranistyki i polonistyki uniwersytetu w Uppsali (Szwecja). Wcześniej studiował iranistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się historią oraz językami Bliskiego Wschodu i Azji Środkowej. Dotychczas opublikował kilka artykułów naukowych związanych z tą tematyką. Jego pasją są podróże. W ciągu ostatnich siedmiu lat odbył kilkanaście podróży po Europie, Azji oraz Afryce, w czasie których odwiedził prawie 40 państw. Obecnie mieszka w północnej Anglii. Studiuje język i kulturę irańskich oraz pakistańskich Beludżów. Redaguje stronę internetową poświęconą językom irańskim www.iranica.waw.pl.

Zamknij

Wybierz metodę płatności