ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Dymiący Bóg. W krainie Thora

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Dymiący Bóg. W krainie Thora Willis George Emerson - okładka książki

Dymiący Bóg. W krainie Thora Willis George Emerson - okładka książki

Dymiący Bóg. W krainie Thora Willis George Emerson - okładka audiobooka MP3

Dymiący Bóg. W krainie Thora Willis George Emerson - okładka audiobooks CD

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
56
Czas nagrania:
2 godz. 10 min.
Audiobook
Audiobook w mp3

Audiobook mp3

32,99 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Historia Olafa Jansena, norweskiego rybaka, który wraz z ojcem przepłynął przez wejście w pobliżu bieguna północnego do wnętrza Ziemi, do dziś rozpala wyobraźnię ludzi na całym świecie. Czy to możliwe, że za biegunem magnetycznym kompas nadal wskazuje na północ? Skąd na wybrzeżu Syberii wzięło się tyle kości mamutów? Dlaczego arktyczne lody pokryte są czerwonawym pyłkiem? Czy wnętrze Ziemi może tętnić życiem?

Być może znalazłeś tę książkę przez przypadek, ale to właśnie może być przypadek, który znacząco wpłynie na Twoje postrzeganie świata.

Historia ta jest przykładem jednej z pierwszych opowieści o podziemnej cywilizacji. Jansen spędził dwa lata żyjąc z mieszkańcami w sieci podziemnych miast we wnętrzu ziemi. Spowite dymem centralne słońce oświetlało wewnętrzny świat, którego stolicą jest miasto... Eden.

Czy to prawda, czy tylko wymysł płodnej wyobraźni? Do dziś mapy dalekiej północy przedstawiają dwie wersje Arktyki, jedną z Morzem Arktycznym, a drugą z arktycznym lądem. Nie mniej zagadkowe są pierwsze zdjęcia satelitarne tego kontynentu pochodzące z lat sześćdziesiątych.; widzimy na nich bowiem coś... No właśnie!... coś nieokreślonego.

Życzymy pasjonującej lektury

Wydawnictwo Horyzont Idei

Wybrane bestsellery

Zamknij

Wybierz metodę płatności