ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Życie i Przygody Świętego Mikołaja

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
120
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi

eBook

27,99 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Oto prawdziwe kompendium wiedzy o Świętym Mikołaju, które stanowi wyczerpującą odpowiedź na odwieczne pytanie dzieci - "a skąd się wziął Święty Mikołaj?". Dzięki tej książce dowiesz się jak wyglądało jego dzieciństwo, dorosłość i późniejsze lata.

Przygotuj się na niezapomnianą podróż i odkrywanie zagadkowej historii Świętego Mikołaja, które ożywią Twoje serce, a dzieciom wymalują uśmiech na twarzy. Zanurz się w cuda i wiarę w magię obdarowywania, które wypełnią wyobraźnię wyjątkową magią.

Na kartach tej pełnej uroku opowieści, Baum przedstawia swój własny oryginalny pomysł na historię Świętego Mikołaja. To opowieść emanująca radością i magią, która jest nośnikiem najpiękniejszych świątecznych wartości, idealna na wspólne chwile w świątecznym Życie i przygody Świętego Mikołaja Franka Lymana Bauma to niezwykła podróż do magicznego świata. Ta książka zaprasza nas do świadectwa fascynujących przygód Świętego Mikołaja, odkrycia jego tajemnic i poznania niesamowitego życia w magicznym lesie pośród niezwykłych stworzeń i cudów.

Najbardziej zdumiewającym aspektem tej pięknej bajki jest zjawiskowe połączenie rzeczywistości z fantazją, ukazujące niezwykłą moc ufności i miłości. Życie i przygody Świętego Mikołaja to nie tylko doskonały prezent dla miłośników świąt, ale także dla każdego, kto szuka magicznych chwil i pragnie uwierzyć, że dobroć jest silniejsza od zła.

Wybrane bestsellery

Zamknij

Wybierz metodę płatności