ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Chorwacja - Zielony Przewodnik + Atlas Europa Michelin Gratis - Pakiet

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Praca zbiorowa
Chorwacja - Zielony Przewodnik + Atlas Europa Michelin Gratis - Pakiet Praca zbiorowa - okładka książki

Chorwacja - Zielony Przewodnik + Atlas Europa Michelin Gratis - Pakiet Praca zbiorowa - okładka książki

Chorwacja - Zielony Przewodnik + Atlas Europa Michelin Gratis - Pakiet Praca zbiorowa - okładka audiobooka MP3

Chorwacja - Zielony Przewodnik + Atlas Europa Michelin Gratis - Pakiet Praca zbiorowa - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Bezdroża
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
448
Druk:
oprawa miękka

Układ przewodnika sprawia, że jest to nieoceniona pomoc w wędrówkach po Chorwacji. W pierwszej części przeczytasz praktyczne informacje dotyczące organizacji podróży. W kolejnym znajdziesz charakterystykę kraju - informacje o przyrodzie, historii, kulturze i sztuce i o współczesnej Chorwacji. Ostatnia, najbardziej obszerna część przewodnika to rozbudowany opis miejsc, które warto zobaczyć, ułożony w porządku alfabetycznym. Publikacja zawiera wielką ilość zdjęć, planów muzeów i katedr oraz szczegółowych map centrów miast, regionów i miasteczek. Wszystkie atrakcje ocenione są w słynnym systemie Gwiazdek Michelin (używanym od ponad stu lat).


Atlas Europy. Legenda jest w języku angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim oraz holenderskim. Na mapie znajdują się takie informacje jak: drogi podzielone na osiem kategorii, przeszkody na drogach (m.in. ograniczenia wysokości przejazdu, strome podjazdy/zjazdy, niebezpieczne odcinki dróg, drogi z ograniczeniami przejazdu, ograniczenia tonażu), drogi jednokierunkowe, parkingi, ponadto naniesiono położenie lotnisk, punktów widokowych i innych przydatnych obiektów.

Atlas obejmuje ponad 40 krajów Europy z zaznaczeniem krajów należących do UE. Poza główną mapą wydawnictwo zawiera plany 78 miast wraz z indeksem ulic, propozycje tras turystycznych, przepisy drogowe w różnych państwach.

Zamknij

Wybierz metodę płatności