ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Adriatyckie wybrzeże Włoch. Szmaragdowym szlakiem od Triestu do Lecce. Wydanie 1

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Agnieszka Masternak
Adriatyckie wybrzeże Włoch. Szmaragdowym szlakiem od Triestu do Lecce. Wydanie 1 Agnieszka Masternak - okładka książki

Adriatyckie wybrzeże Włoch. Szmaragdowym szlakiem od Triestu do Lecce. Wydanie 1 Agnieszka Masternak - okładka książki

Adriatyckie wybrzeże Włoch. Szmaragdowym szlakiem od Triestu do Lecce. Wydanie 1 Agnieszka Masternak - okładka audiobooka MP3

Adriatyckie wybrzeże Włoch. Szmaragdowym szlakiem od Triestu do Lecce. Wydanie 1 Agnieszka Masternak - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Bezdroża
Serie wydawnicze:
Pozostałe serie
Przewodniki rekreacyjne
Wydawnictwo:
Bezdroża
Serie wydawnicze:
Pozostałe serie
Przewodniki rekreacyjne
Ocena:
3.5/6  Opinie: 2
Stron:
252
Druk:
oprawa miękka
     PDF

Książka

niedostępna

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

eBook (6,90 zł najniższa cena z 30 dni)

24,90 zł (-50%)
12,45 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(6,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Cudowne plaże, gwarantowana iście letnia pogoda, wyśmienita kuchnia w tysiącach urokliwych restauracyjek, a wieczorem wyrastające jak grzyby po deszczu kluby z doskonałą wakacyjną muzyką – oto argumenty jakich nie możemy pominąć wybierając się na relaksujący urlop. Wybór jest prosty – słoneczne włoskie wybrzeże!

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Agnieszka Masternak - teatrolog, studentka psychologii w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, które kontynuuje obecnie na rzymskiej La Sapienzy. Włochami zafascynowała się dobrych parę lat temu podczas stypendium w Udine, gdzie studiowała przez rok.

Potem powracała tam wielokrotnie, posuwając się, jak zauważyła, coraz bardziej na południe i mieszkając krótszy lub dłuższy okres czasu w Sienie, Ankonie, Fano, by osiąść wreszcie w Rzymie. W międzyczasie angażowała się w międzynarodowe projekty, podejmując m.in. współpracę z włoskimi reżyserami teatralnymi i pozarządowymi organizacjami oraz doskonaliła język. Jej zainteresowania obejmują teatr, który odnajduje także w widowiskach i świętach, żywych jeszcze zwłaszcza w południowych obszarach Włoch, oraz muzykę, a w szczególności tradycyjne pieśni Ukrainy, Białorusi i Bułgarii, ale przede wszystkim tarantelle z południa Włoch.

Do szczęścia potrzebuje słońca, dobrego jedzenia, otwartych ludzi i piękna wokoło. Ma wewnętrzną potrzebę podróży i odkrywania ciągle nowych rzeczy, przy czym szybko się zachwyca, ale także szybko nudzi. I może dlatego Włochy stały się dla niej właściwie drugim domem, bo, jak uważa, działają na każdy zmysł i można poznawać je w nieskończoność, wiecznie dając się czymś zachwycić i zaskoczyć.

Agnieszka Masternak - pozostałe książki

Zobacz pozostałe książki z serii

Bezdroża - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności