APLIKACJA MOBILNANEW
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Tryptyk wschodni. Tybet, Mongolia, Chiny

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Tryptyk wschodni. Tybet, Mongolia, Chiny Elżbieta Sęczykowska - okładka książki

Tryptyk wschodni. Tybet, Mongolia, Chiny Elżbieta Sęczykowska - okładka książki

Tryptyk wschodni. Tybet, Mongolia, Chiny Elżbieta Sęczykowska - okładka audiobooka MP3

Tryptyk wschodni. Tybet, Mongolia, Chiny Elżbieta Sęczykowska - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Purple Book
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
12 godz. 10 min.
Czyta:
Marta Wardyńska
Audiobook
Audiobook w mp3

Audiobook mp3 (26,21 zł najniższa cena z 30 dni)

33,90 zł (-23%)
26,10 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(26,21 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Elżbieta Sęczykowska artysta fotografik, członek ZPAF, twórca kilkudziesięciu wystaw prezentowanych w kraju i za granicą, autorka obyczajowej książki Randka z jeleniem, czyli pałac z widokiem na bagno, kolekcji puzzli z Dalekiego Wschodu oraz nagrodzonych książek podróżniczych: Tybet. W drodze do Kumbum (Magazyn Literacki Książki), Mongolia. W poszukiwaniu szamanów (Travelery). Z pasji podróżniczka zafascynowana odmiennymi kulturami świata.

Tryptyk wschodni to droga przez trzy krainy Buddy, Konfucjusza i smoka, lamaizmu, taoizmu i szamanizmu To droga przez wielkie pustynie, najwyższe góry świata i rozległe równiny. To droga do źródeł wielkich rzek i ich dopływów zasilających swymi wodami morza i oceany. To także droga do ludzi, tradycji, obyczajów i religii, do ich wartości, pamięci przodków i wielkiej prawdy o życiu!

Nagłe niebosiężne marzenia, podziw. Ja, stary wyga książkowy, zostałem w sensie przenośnym i dosłownym Tryptykiem wschodnim, książką autorstwa Elżbiety Sęczykowskiej, UNIESIONY. Książka ta jest w jakimś sensie wielowymiarowa bajeczne fotografie, świetna polszczyzna, no i erudycja. Dałem się porwać w sfery podniebnej obyczajowości. Z moimi podbojami Beskidów, Bieszczad, Tatr czuję się ceprem spacerującym po zakopiańskich Krupówkach. W dodatku Tryptyk polskiej autorki tekstu i zdjęć to zarazem wnikliwa praca naukowa, pasjonująca lektura, no i przemienne kadry filmowe. Jakże ponadto, pięknie i dyskretnie, ten serial mówi o wielkiej miłości! Gratuluję czytelnikom takiej lektury.

Jerzy Przeździecki

Wybrane bestsellery

Purple Book - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności