ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Szukając własnego stylu

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Szukając własnego stylu Joe Cornish , Eddie Ephraums , praca zbiorowa , Charlie Waite , David Ward  - okładka książki

Szukając własnego stylu Joe Cornish , Eddie Ephraums , praca zbiorowa , Charlie Waite , David Ward  - okładka książki

Szukając własnego stylu Joe Cornish , Eddie Ephraums , praca zbiorowa , Charlie Waite , David Ward  - okładka audiobooka MP3

Szukając własnego stylu Joe Cornish , Eddie Ephraums , praca zbiorowa , Charlie Waite , David Ward  - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Galaktyka
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
160
Druk:
oprawa miękka

Książka

46,90 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Prezent last minute w bezdroza.pl
W tej książce czterech fotografów krajobrazu próbuje odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób stworzyć własny, niepowtarzalny styl. Każdy z nich przedstawia swoją wizję, co sprawia, że otrzymujemy zróżnicowane podejścia do zagadnienia.
Wśród poruszonych tematów znajdziemy takie jak: wyobraźnia, wybór tematu oraz planu. Jak na tego typu pozycję, zawiera ona wyjątkowo dużo zdjęć, co jest niezwykle cenne, gdyż pozwala porównać intencje autora z efektami, które udało mu się osiągnąć.
W czasach niekończącego się wyścigu sprzętowego zapomina się o tym, co w fotografii najważniejsze. Tym cenniejsza wydaje się publikacja, uzmysławiająca nam, że to właśnie styl, a nie technika, powoduje, iż nasze fotografie odróżniają się od innych.
Marcin Grabowiecki, redakcja Fotopolis.pl

Zainteresowanie i fascynacja fotografią przeradza się w trwały związek z obrazem zapisanym mechanicznie. Droga każdego fotografa doprowadza go do momentu, w którym osiągnięta biegłość warsztatowa nie przekłada się na spodziewany wyższy poziom artystyczny jego fotografii. Ważniejszym od wyczynu artystycznego staje się budowanie własnej świadomości twórczej. Ambitny twórca zdobywa wiedzę za pomocą samokształcenia; napotyka na tej drodze liczne przeszkody, pokonuje progi i bariery, walczy z niespodziankami. To właśnie dla nich, dla żądnych wiedzy i wsparcia, dla ambitnych fotografów pejzażystów wielką pomoc, radę i zachętę stanowią Warsztaty fotografii krajobrazowej wydawnictwa Galaktyka. Po znakomitym tomie Pracując ze światłem, wydawca przygotował kolejną książkę pod redakcją Eddiego Ephraumsa - Szukając własnego stylu. Te pięknie wydane, wartościowe dzieła powinny stać się podstawową lekturą każdego fotografa pejzażysty.
Paweł Pierściński

 

Książka napisana przez wykładowców szkoły Light&Land

Wybrane bestsellery

Joe Cornish , Eddie Ephraums , praca zbiorowa , Charlie Waite , David Ward - pozostałe książki

Galaktyka - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności