ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany  - okładka książki

Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany  - okładka książki

Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany  - okładka audiobooka MP3

Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany  - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
National Geographic
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
200
Druk:
oprawa miękka
Cześć! Nazywam się Nela i mam dziesięć lat. A to jest już moja piąta książka. Nie licząc Kalendarza Przygodnika, oraz Zabaw z Nelą.
Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i tak jak on jestem reporterem-podróżnikiem. W moich filmach i książkach pokazuję dzieciom świat, zwierzęta i dalekie kultury! Uwielbiam podróżować! Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach.

W Afryce zwiedziłam m.in. Etiopię, Zanzibar, Kenię, Tanzanię i Mauritius. W Azji Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję, Filipiny, Wietnam, Sri Lankę, Birmę i Japonię. W Ameryce Południowej Peru, Boliwię, Chile, a w Północnej Kostarykę, Panamę i ostatnio też Dominikanę.

Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i oczami wyobraźni możesz podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody! Pakuj się i jedź ze mną!

W TEJ KSIĄŻCE ZNAJDZIESZ DUŻO DODATKOWYCH TREŚCI MULTIMEDIALNYCH POUKRYWANYCH W TAJNYCH KODACH! BAW SIĘ ZE MNĄ. SZUKAJ TAJNYCH KODÓW I OGLĄDAJ FILMY!

Wybrane bestsellery

Zamknij

Wybierz metodę płatności