ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Przewodnik Euro know how - wersja polska

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Destino Communications
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
138
Dostępny format:
     PDF

eBook (10,80 zł najniższa cena z 30 dni)

12,72 zł (-18%)
10,43 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(10,80 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Wyjątkowy przewodnik "Euro Know How - Przewodnik na Euro i nie tylko" już w sprzedaży! Sprawdźcie, co możemy odkryć podczas rozgrywek Euro.

Jesteśmy dumni, że potrafimy", "Jesteśmy dumni z tego, co tworzymy", "Bo są tacy, których warto podziwiać" - pod takimi hasłami powstał przewodnik Euro Know How lifestylowy album o czterech polskich miastach, w których będą rozgrywane mecze podczas Euro, tj.: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Euro Know How to przewodnik o stylu życia Polaków, którzy podróżują, tworzą, mają ambicje i wierzą, że można. To książka o miejscach, z których jesteśmy dumni i które chcemy pokazać innym.

Inspiracją do stworzenia przewodnika Euro Know How była idea, że kibice i kibicki pragną zobaczyć i przeżyć coś więcej niż tylko piłkarskie emocje. Przewodnik ma być albumem, który zainteresuje odwiedzających Polskę kulturą, kuchnią i polskim stylem życia. W przewodniku znajdziemy między innymi: kawiarnie, restauracje, bary, kluby, a także miejsca fashion, concept story oraz galerie; podzielone dzielnicami, ulicami lub zagłębiami.

Wybrane bestsellery

Opracowanie zbiorowe - pozostałe książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności