Facebook

ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Pomarańcze w śniegu. Pierwsza zima na Majorce (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Peter Kerr
Okładka książki/ebooka Pomarańcze w śniegu. Pierwsza zima na Majorce

Okładka książki Pomarańcze w śniegu. Pierwsza zima na Majorce

Okładka książki Pomarańcze w śniegu. Pierwsza zima na Majorce

Okładka książki Pomarańcze w śniegu. Pierwsza zima na Majorce

Wydawnictwo:
Carta Blanca
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
253
Druk:
oprawa miękka
Pomarańcze w śniegu to kunsztownie napisana, przezabawna książka, której akcja dzieje się w zapierającej dech w piersiach scenerii Majorki.

Czy głównym bohaterem książki może być wyspa? Zdecydowanie tak, zwłaszcza jeśli jest nią Majorka. W dodatku ukazana w sposób szczególny jako kraina niewielkich spokojnych wsi ukrytych w malowniczych dolinach wśród winorośli i drzew cytrusowych.

Rodzina Kerrów spełnia swoje wakacyjne marzenie i opuszcza Szkocję, by zająć się uprawą pomarańczy w ustronnej dolinie na Majorce. Kerrowie ku swemu zaskoczeniu na miejscu stwierdzają, że przywitała ich pogoda równie chłodna jak ta, którą zostawili za sobą, a nowa farma pomarańczy jest odrobinę cytrynowa...

Siempre paciencia zawsze cierpliwość, będzie musiało stać się moim mottem, jeśli kiedykolwiek mam się odpowiednio zintegrować z majorkańskim stylem i rytmem życia. Wciąż miałem przed sobą długą drogę prowadzącą do oczyszczenia się ze wszystkich absurdów anglosaskiej etyki pracy. Pracuje się po to, aby żyć, a nie odwrotnie kim ja byłem, żeby się sprzeciwiać wyspiarskiej filozofii!

Peter Kerr urodzony w 1940 r. muzyk jazzowy, pisarz, miłośnik improwizacji i psów rasy border terrier. Zasłynął jako twórca cyklu książek, w których ze swadą i z typowymi dla siebie ironią i humorem opisuje Majorkę oraz jej mieszkańców. Książki zostały przetłumaczone na wiele języków, a liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyła 180 tys. Pomarańcze w śniegu to pierwsza część tego cyklu.

Zamknij

Wybierz metodę płatności