ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Krym. Półwysep rozmaitości ...oraz Lwów, Kijów, Odessa. Wydanie 7 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Artur Grossman
Okładka książki/ebooka Krym. Półwysep rozmaitości ...oraz Lwów, Kijów, Odessa. Wydanie 7

Okładka książki Krym. Półwysep rozmaitości ...oraz Lwów, Kijów, Odessa. Wydanie 7

Okładka książki Krym. Półwysep rozmaitości ...oraz Lwów, Kijów, Odessa. Wydanie 7

Okładka książki Krym. Półwysep rozmaitości ...oraz Lwów, Kijów, Odessa. Wydanie 7

Wydawnictwo:
Bezdroża
Wydawnictwo:
Bezdroża
Ocena:
5.4/6  Opinie: 8
Stron:
368
Druk:
oprawa miękka
     PDF

Książka

39,90 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

eBook

39,90 zł
29,92 zł

(3za2 » dobierz ebook GRATIS)

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Krym, choć formalnie jest częścią Ukrainy, charakteryzuje oryginalna kultura i niepowtarzalna atmosfera. Jego egzotyczne piękno i bogate dziedzictwo, które zachwyciły w przeszłości Adama Mickiewicza i Aleksandra Puszkina, do dziś oczarowują coraz to nowych przybyszów: Ruiny pamiętające czasy starożytnych Greków sąsiadują tu z pełnymi uroku pałacami, a głosy muezinów mieszają się z dźwiękiem cerkiewnych dzwonów.

Przewodnik Krym. Półwysep rozmaitości to już siódme wydanie jednej z nielicznych polskich pozycji poświęconych temu magicznemu miejscu. Publikacja została wzbogacona o propozycje siedmiu tras, które pomogą zaplanować podróż, szczególnie osobom wybierającym się na Krym po raz pierwszy. Obok wyczerpujących opisów krymskich zabytków Czytelnik odnajdzie tu m.in. zaktualizowane informacje na temat komunikacji, noclegów i orientacji w regionie. Rozdział krajoznawczy pozwoli poznać niezwykłą kulturę półwyspu, a prawie 40 przejrzystych map pomoże zlokalizować jego największe atrakcje.

O autorze

Artur Grossman - absolwent Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego i Języków Wschodniosłowiańskich na Uniwersytecie Śląskim. Prace dyplomowe pisał o bankowości elektronicznej w Polsce, o Specjalnych Strefach Ekonomicznych na Ukrainie oraz o huculskiej gwarze i obyczajach weselnych. Obecnie zajmuje się etymologią nazw obiektów turystycznych w ukraińskich Karpatach. Urodził się i mieszka na Górnym Śląsku. Pracuje jako tłumacz z języka ukraińskiego i rosyjskiego oraz jako analityk rynków wschodnich. Redaktor serwisu o Ukrainie pt. „Suputnyk”. Ukrainę zjeździł wzdłuż i wszerz, praktykował tam też jako dziennikarz i tłumacz, współorganizował wykłady o UE, był członkiem misji OBWE na wyborach w 2004 r.

Zamknij

Wybierz metodę płatności