ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

KONTUZJE BIEGACZA

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Paweł Matner
Wydawnictwo:
SELF-PUBLISHER
Ocena:
6.0/6  Opinie: 13
Stron:
67
     PDF

eBook

20,99 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Kontuzje Biegacza

Książki o bieganiu nie dają praktycznej wiedzy jak biegać bez kontuzji i z efektami. Chciałbyś biegać efektywniej, bez kontuzji i z uśmiechem? Ta książka jest dla Ciebie. Zawiera syntezę wiedzy z treningu siłowego, biegowego, funkcjonalnego, fizjoterapii. 

W książce znajdziesz:

  • ponad 60 ćwiczeń
  • mobilność, stabilność, siła
  • filmiki ze wskazówkami
  • autoterapię i porady

Problem mechaniczny lecz mechanicznie, a nie chemicznie faszerując się tabletkami. Tak, właśnie kontuzje to częste patologie biomechaniczne na poziomie globalnym oraz lokalnym. Mówiąc dokładniej - to wadliwe wzorce ruchowe (technika biegu) i zaburzenia mechaniki tkanek (elastyczność, uwodnienie, siła) wpływają na powstawanie kontuzji. Leczenie mechaniczne to oczywiście ruch


O autorze: 

Paweł Matner - Magister fizjoterapii, trener biegania, trener przygotowania motorycznego, uczestniki wielu specjalistycznych kursów i przede wszystkim biegacz. Biega 16 lat i NIGDY nie miał kontuzji. Rekordy życiowe: 5km - 15:14, 10km 31:22, Półmaraton - 1:09:32. Prowadzi kanał na YouTube, profil na Instagramie i Facebooku, gdzie edukuje biegaczy. Stworzył specjalną grupę edukacyjną ĆWICZENIA BIEGACZA, gdzie aktywnie naucza biegaczy. 


Recenzje:

Mateusz Jamrozik, fizjoterapeuta:
Bardzo się cieszę, że powstał taki e-book. Jest to kompletna dawka wiedzy o kontuzjach w bieganiu wraz z ćwiczeniami  i filmikami, a do tego kilka bonusów. To już drugi e-book Pawła, który mocno dzieli się wiedzą z biegaczami, dbając aby jak sam mówi - BIEGALI I BYLI ZDROWI.

Piotr, biegacz
Wiesz, przeczytałem z 10 książek o bieganiu o różnym profilu... Dzisiaj mogę powiedzieć, że są mi kompletnie niepotrzebne... W sumie słuchając Ciebie stwierdzam, że wnosiły bardzo mało...

Wybrane bestsellery

SELF-PUBLISHER - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności