APLIKACJA MOBILNANEW
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak powstaje morderca. Zagadki psychopatycznych umysłów

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Wydawnictwo JK
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
432
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (36,88 zł najniższa cena z 30 dni)

47,90 zł (-22%)
37,36 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(36,88 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Czasami od pytania Kto zabił? ważniejsze staje się pytanie Dlaczego? Czy chcesz się dowiedzieć, jak myślą mordercy? Czy planują zbrodnie, czy też działają pod wpływem impulsu? Czy dokładnie zapamiętali swoje czyny? Czy są przewidywalni?

John Douglas przez dwadzieścia pięć lat pracował jako agent specjalny FBI, profiler behawioralny i analityk śledczy. W tym czasie nauczył się bezbłędnie odgadywać sposób myślenia przestępców, dzięki czemu pomógł postawić niejednego z nich przed wymiarem sprawiedliwości. Zaskoczony wynikami swojej pracy, zdecydował się odtworzyć rozmowy, które prowadził, siedząc przy stole z najbrutalniejszymi zbrodniarzami.

W tej pasjonującej książce przywołującej prawdziwe zbrodnie Douglas przedstawia sylwetki czterech przestępców, z którymi zetknął się w trakcie swojej kariery zawodowej, i wyjaśnia, w jaki sposób pomogli mu oni zrozumieć sposób myślenia psychopatów.

Ta książka zabierze cię do pokoju przesłuchań i zademonstruje unikalne techniki, których używał autor, aby zrozumieć działanie najbardziej przerażających i niezgłębionych umysłów. Wybierz się w niepowtarzalną podróż w najciemniejsze zakamarki profilowania kryminalnego i nauk behawioralnych.

Wybrane bestsellery

Wydawnictwo JK - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności