ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Nieuchwytni. Jak rozwiązywałem sprawy z Archiwum X

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Paul Holes
Wydawnictwo:
Wydawnictwo JK
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
352
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

eBook (35,02 zł najniższa cena z 30 dni)

44,90 zł (-22%)
35,02 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(35,02 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Jak to jest dopaść jednego z najgroźniejszych, najbardziej nieuchwytnych seryjnych morderców i gwałcicieli? Rąbka tajemnicy uchyla w swojej książce amerykański śledczy Paul Holes, który zasłynął dzięki schwytaniu po śledztwie trwającym 20 lat! przestępcy znanego jako Golden State Killer.

Rozwiązywanie zagadek kryminalnych to dla Holesa coś więcej niż satysfakcjonująca praca, więcej niż misja to niemal obsesja, która zrodziła się z głębokiej niezgody na cierpienie niewinnych ludzi. Dlatego poświęcał niemal każdą wolną chwilę na odkurzanie akt niewyjaśnionych spraw, a dzięki swojej wiedzy i determinacji dokonał tego, co nie udało się nikomu przed nim: wytropił przestępców, którzy żyli już w przekonaniu, że popełnili zbrodnię doskonałą.

W tej książce dzieli się własnymi doświadczeniami nie tylko po to, by przybliżyć kulisy pracy śledczego, ale też aby pokazać, w jaki sposób tego rodzaju praca i wszystko, co z nią związane, odciska trwały ślad na psychice, życiu osobistym i rodzinnym. Kiedy na co dzień walczy się ze złem, przenika ono do wnętrza, dręczy i zmusza do zadawania sobie wielu pytań. Jedno z nich brzmi: Czy to wszystko jest warte swojej ceny?.

Dla Holesa odpowiedź jest jedna.

Wybrane bestsellery

Wydawnictwo JK - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności