ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

ISLANDIA w 7 dni dla każdego

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
SELF-PUBLISHER
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
153
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi

eBook

18,00 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

       Celem tej krótkiej 150 stronicowej publikacji jest przedstawienie ciekawego pomysłu intensywnego, prostego i przyjemnego zwiedzania jednego z najpiękniejszych, ale i najbogatszych w pierwotne krajobrazy krajów świata - Islandii.

      Plan jest prosty, mamy tylko siedem dni urlopu i wynajęty samochód do dyspozycji, ale chcemy zobaczyć jak najwięcej oraz wiedzieć na co musimy być przygotowani podczas podróży na tą piękną i jednocześnie groźną wyspę. Bez zbędnych informacji i wertowania kilkuset stron adresów, publikacja pokazuje nam, to co czeka nas najlepszego.

      Masa zdjęć z opisami lokalizacji pozwala nam zaplanować wizytę, sposób filmowania oraz fotografowania. Pozostaje tylko doświadczyć tego na własne oczy. Ten krótki foto album, poradnik i przewodnik w jednym, opracowany został na bazie kilkunastu wycieczek po Islandii w różnych warunkach atmosferycznych jak i porach roku. Z pewnością będzie interesującą pozycją dla wszystkich zainteresowanych podróżą do tego kraju. Książka zawiera także szereg porad aby zwiedzanie przebiegło najbardziej efektywnie i bezpiecznie. Co najważniejsze, każdy uzbrojony w średniej jakości telefon czy lustrzankę do zdjęć nocnych, może wykonać te same a nawet lepsze zdjęcia przy odpowiednim zaplanowaniu wyjazdu.

Wybrane bestsellery

SELF-PUBLISHER - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności