ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Do zobaczenia w Madrycie. Jak zorganizować City Break

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Adrian Wojtasik
Wydawnictwo:
E-bookowo
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
35
     PDF

eBook (34,01 zł najniższa cena z 30 dni)

40,01 zł (-15%)
34,01 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

(34,01 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do zobaczenia w Madrycie - Jak zorganizować City Break?

Zastanawialiście się kiedyś, co kryje się za powiedzeniem „życie jak w Madrycie”? Może to ten niezwykły sposób bycia, tu i teraz, bez zbędnej spiny? Bo Hiszpanie posiadają swój własny styl życia, tak obcy nam Polakom. Tutaj nie czuje się przymusu, by coś zrobić. Tutaj każdy zdaje się mieć czas. Postanowiłem przekonać się o tym na własnej skórze…

Madryt przyciąga każdego roku miliony turystów. Stolica Hiszpanii oferuje nie tylko dobre jedzenie, słońce i uśmiech lokalsów - to również raj dla wszystkich miłośników sztuki. Gdzie, jak nie tu, zobaczymy najważniejsze dzieła Picassa i innych?

Jak się okazuje, wystarczy kilka dni, by samodzielnie odkryć to królewskie miasto. Wspólnie zorganizujmy więc City Break na każdą kieszeń i nawet najbardziej zajęty kalendarz. Dowiedz się jak skutecznie znaleźć tani lot do Madrytu, gdzie przenocować w rozsądnej cenie, a wcześniej zarezerwować stolik. Poznaj też najważniejsze atrakcje miasta.

E-book „Do zobaczenia w Madrycie” to zbiór ciekawych anegdot, praktycznych wskazówek i konkretnych informacji, które pomogą ci w organizacji wyjazdu do stolicy Hiszpanii.

Gracias!

 

Wybrane bestsellery

E-bookowo - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności