ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Dekalog Wartości ZANZIBAR

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
SELF-PUBLISHER
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
163
     PDF

eBook

37,80 zł

DODAJ DO lub KUP NA PREZENT KUP 1-KLIKNIĘCIEM

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Pierwsza książka w cyklu “DEKALOG WARTOŚCI”. Kolejne serie w przygotowaniu.

Wywiady z ludźmi z całego świata, cenionymi i szanowanymi przez swoje społeczności. Odpowiadają na pytanie, co jest ważne w życiu, jak odnaleźć siebie we współczesnym świecie.

ZANZIBAR

Lekarz - fizjopatolog, szaman, muzyk, sheha-zarządca wioski, profesor historii, dziennikarka, matka dziesięciorga dzieci – każdy Zanzibarczyk przechodząc obok nich wita się słowem “Shikamoo”. Jest to wyraz najwyższego szacunku. Czego możemy się od nich nauczyć? Co możemy odkryć, o sobie i świecie?

 

Ally Abdallah Duchi. Zanzibarczyk. (81 lat, lekarz)

Nie spieszyć się przy dokonywaniu wyborów. Czas. Powtarzanie

Aby dobrze dokonać wyboru, nie spiesz się, poczekaj, daj sobie czas. Wtedy wszystko przyjdzie do ciebie automatycznie. Jeśli będziesz się spieszyć, przyjdzie do ciebie odpowiedź – ale nieprawdziwa. Nawet ja musiałem chwilę się zastanowić zanim odpowiedziałem. Zapytałem cię dwa razy, czy dobrze rozumiem pytanie. Nie rób niczego pospiesznie. Lepiej żebyś znalazł błąd i powtórzył to raz jeszcze. Powtórzenie nie jest niczym złym. Powtórzenie oznacza własną korektę, oznacza bycie lepszym. To jest wartość w życiu.

Co powiesz ludziom, którzy boją się dokonać wyboru? Co powinni zrobić?

Czekać. Poczekać, aż naprawdę zobaczą, czy się boją, czy nie. Nie spiesz się z odpowiedzią. Czekaj. Wtedy będziesz wiedział”.

Realizuję ten projekt dla wszystkich, którzy są ciekawi ludzi i świata. Dla tych, którzy pytają, czym powinniśmy się kierować w życiu. Zapraszam do podróży w głąb wartości, ludzi, kultur, społeczeńst i w podróż do samego siebie.

Agnieszka Pietruszka

autorka projektu

Wybrane bestsellery

SELF-PUBLISHER - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności