Czechy północne. Travelbook. Wyd...

Czechy północne. Travelbook. Wydanie 2

Autor: 

Czechy północne. Travelbook. Wydanie 2
Ocena:
   1.0/6  Opinie  (1)
Stron: 176
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Bezdroża

Północne Czechy to doskonały cel zarówno krótkich weekendowych wypadów, jak i tygodniowego urlopu. Naprawdę warto odwiedzić naszych południowych sąsiadów. Bogactwo przyrody wprawia w zachwyt, potężne zamki oszałamiają, romantyczne ruiny nastrajają do snucia opowieści o minionych czasach. W urokliwych miasteczkach co krok trafiamy na perły architektury. To raj również dla miłośników górskich wycieczek. Do tego smak doskonałego czeskiego wina i pysznej tradycyjnej kuchni. Czego pragnąć więcej?
 • winnice i ogrody
 • zamki i pałace
 • góry, jaskinie i skalne miasta
 • kościoły, zabytkowe kamienice i muzea
 • fortyfikacje i budowle obronne
Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Osoby, które kupowały tę książkę, często kupowały też:

6
(0)
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(1)

Liczba ocen: 1

Średnia ocena
czytelników

  

oceń książkę

  okladka
    Ocena : 1 

  Książka porażka! To nie jest żaden przewodnik! Kilka ciekawych zdjęć których autor chciał skusić i zainteresować kupujących i to wszystko. Opisy - totalna bzdura, wszystko wymieszane i nie trzymające się kupy!!! Przepisane w innych przewodników i bardzo źle wymieszane. Nic ciekawego nie wnosi i do niczego nie zachęca ta książka !!! Wszystko jest za mocno wymieszane! Nie polecam a wręcz ODRADZAM !