ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Budapeszt. Przewodnik-celownik. Wydanie 1

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Monika Chojnacka
Budapeszt. Przewodnik-celownik. Wydanie 1 Monika Chojnacka - okładka książki

Budapeszt. Przewodnik-celownik. Wydanie 1 Monika Chojnacka - okładka książki

Budapeszt. Przewodnik-celownik. Wydanie 1 Monika Chojnacka - okładka audiobooka MP3

Budapeszt. Przewodnik-celownik. Wydanie 1 Monika Chojnacka - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Bezdroża
Serie wydawnicze:
Przewodniki celowniki
Ocena:
4.0/6  Opinie: 3
Stron:
208
Druk:
oprawa miękka

Sprawdź nowe wydanie

Budapeszt. Przewodnik-celownik. Wydanie 2
Monika Chojnacka
Przewodniki-Celowniki to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyróżnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych. Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność podczas wycieczek i podróży. Pozwalają w prosty sposób o...

Przewodnik-celownik Budapeszt to:

  • atlas centrum miasta 1:10 000,
  • alfabetyczny leksykon ponad 160 największych atrakcji turystycznych Budapesztu,
  • ponad 150 kolorowych fotografii,
  • zwięzłe informacje praktyczne,
  • przejrzysty system odsyłaczy i słowniczek

... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się Budapesztem, bezbłędnie trafiać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze zabytki w mieście.

Przewodniki-celowniki to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyróżnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych. Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność podczas wycieczek i podroży. Pozwalają w prosty sposób odnajdywać w terenie interesujące miejsca i identyfikować obiekty. Mapa, tekst i zdjęcia uzupełniają się i tworzą wzajemnie powiązaną całość, która sprawi, że samodzielna wędrówka po mieście stanie się prawdziwą przyjemnością!

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Monika Chojnacka - po ukończeniu Studium Europy Wschodniej UW, mając pierwsze ćwierćwiecze życia na karku, zdobyła się na akt niemałej odwagi i wyjechała do Budapesztu uczyć się od podstaw języka węgierskiego. Mieszkając na Węgrzech, rozkochała się w tamtejszych kąpieliskach, które odwiedzała regularnie niezależnie od pory dnia i roku. Dzięki temu sama na sobie doświadczyła dobroczynnego wpływu cieplic: straciła trochę ciała, przybyło jej za to pogody ducha. Dziś poleca każdemu.
Sama najbardziej lubi odkryte baseny termalne w zimowe wieczory, gdy światło lamp i gęsta, nieprzenikniona para tworzą niezwykłą atmosferę, a pławiąc się w gorącej wodzie, można jednocześnie wdychać ostre, mroźne powietrze.

Monika Chojnacka - pozostałe książki

Zobacz pozostałe książki z serii Przewodniki celowniki

Bezdroża - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności