APLIKACJA MOBILNANEW
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Beskidy. Przewodniki górskie. Wydanie 2

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Beskidy. Przewodniki górskie. Wydanie 2 Jan Czerwiński, Barbara Grzybowska, Paweł Klimek - okładka książki

Beskidy. Przewodniki górskie. Wydanie 2 Jan Czerwiński, Barbara Grzybowska, Paweł Klimek - okładka książki

Beskidy. Przewodniki górskie. Wydanie 2 Jan Czerwiński, Barbara Grzybowska, Paweł Klimek - okładka audiobooka MP3

Beskidy. Przewodniki górskie. Wydanie 2 Jan Czerwiński, Barbara Grzybowska, Paweł Klimek - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Bezdroża
Serie wydawnicze:
Przewodniki z górskiej półki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
256
Druk:
oprawa miękka

Wspaniały, pionierski przewodnik obejmujący całe Beskidy, czyli zarówno Beskid Śląski, Żywiecki, Mały i Makowski, jak i Gorce, Beskid Wyspowy, Sądecki oraz Niski, a także Pieniny i Bieszczady! Coś dla siebie znajdą miłośnicy tras spacerowych, ale też ambitni entuzjaści całodziennych górskich wypraw.

Wybrane bestsellery

O autorach książki

Jan Czerwiński - przewodnik beskidzki związany ze Studenckim Kołem Przewodników Górskich w Krakowie, aktywny instruktor. Z wykształcenia geolog. Od wielu lat poznaje Beskidy, zawsze na nowo odkrywając ich piękno i zaskakującą różnorodność. Wędrował także po górach Rumunii, Bułgarii i Grecji. Jest współautorem przewodnika dla narciarzy biegowych i turowych po Beskidzie Śląskim, Żywieckim i Małym wydanego przez Bezdroża.

Paweł Klimek - przewodnik beskidzki związany ze Studenckim Kołem Przewodników Górskich w Krakowie, dwukrotnie prowadził kursy przewodnickie, od kilku lat regularnie prowadzi wykłady dla przyszłych przewodników. Góry są jego prawdziwą pasją - każdą wolną chwilę stara się wykorzystać do poznawania i odkrywania ich uroków i tajemnic. Od kilku lat współpracuje z Wydawnictwem Bezdroża, m.in. przy przewodnikach Czechy i Słowacja, do których napisał „górskie” rozdziały. Jest współtwórcą koncepcji serii przewodników górskich Bezdroży - autorem i redaktorem przewodników narciarskich (tomy Bieszczady i Beskid Niski), przewodnika Góry Fogaraskie oraz tomów Beskid Śląski, Beskid Żywiecki, Beskid Mały, Beskid Makowski i Sudety. Drugą jego pasją jest fotografia: Dzięki niej odkryłem, że każde miejsce ma dziesiątki wcieleń - zależnie od pory roku, dnia, pogody. W górach zawsze jest coś, co sprawia, że przystajemy na chwilę zdumieni i zadumani - choćbyśmy już znali je na wylot i bywali dziesiątki razy. Dlatego zawsze warto chodzić po górach.

Jan Czerwiński, Barbara Grzybowska, Paweł Klimek - pozostałe książki

Bezdroża - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności